استاندار البرز:

تامین امكانات خدماتی در شهرك های صنعتی دراولویت قرار گیرد

تامین امكانات خدماتی در شهرك های صنعتی دراولویت قرار گیرد ثبت آسان: كرج - استاندارالبرز با تاكید بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های اشتغالزایی بخصوص شهرك های صنعتی اظهار داشت: تامین امكانات خدماتی و رفاهی در این شهرك ها در اولویت قرار گیرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، محمد علی نجفی شامگاه یكشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی استان البرز اضافه كرد: بی توجهی به این شهرك های كه سهم قابل توجهی در اشتغال و اقتصاد دارند ضربه های جبران ناپذیری را به كشور استان البرز وارد می سازد.
وی افزود: بعضی از مناطق مستعد گردشگری و صعب العبور همچون طالقان و آسارا هم باید از خدمات لازم و امكانات مناسب برخوردار شوند.
نجفی اظهار داشت: با عنایت به تاكید رئیس جمهوری در بحث تملك های دارایی لازم است تدابیر جدی دراین زمینه صورت گیرد.
وی تصریح كرد: بخش قابل توجهی از مشكلات واحدهای صنعتی و تولیدی را در كارگروه تسهیل و رفع موانع می توان مرتفع ساخت.
وی تصریح كرد: ازاین رو لازم است از ظرفیت های قابل توجه این استان در زمینه های مختلف برای اشتغالزایی هرچه بیشتر بهره برد.
دراین نشست سرپرست شركت شهرك های صنعتی البرز هم از انجام رایزنی های لازم برای تعامل با بانكها با هدف خارج كردن خیلی از واحدها از تملك آنها اشاره نمود.
محمد امین بزازی پور فرشی اضافه كرد: استان البرز كه رتبه دوم را در كشور در بخش واحدهای درتملك بانك داشت امروز این رتبه را از دست داده است.
وی افزود: در كارگروه تسهیل و رفع موانع استان البرز با هدف بهبود هرچه بیشتر چرخه تولید مصوبات موثری در بخش صنعت به تصویب رسیده است.
بزازی پورفرشی تصریح كرد: در تلاش هستیم تا تعداد قابل توجهی از واحدها را از تملك بانك ها خارج نماییم تا دراین بخش هرچه بیشتر همراهی لازم با صنعت با هدف اشتغالزایی صورت گیرد.
در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی توسعه صنایع كوچك و خانگی مورد توجه دستگاه های اجرایی استان البرز قرار گرفته است.
8029/ 6155


1397/07/01
23:29:12
5.0 / 5
4970
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بانك , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است