ثبت شركت های جدید دانش بنیان در استان ایلام

ثبت شركت های جدید دانش بنیان در استان ایلام به گزارش ثبت آسان كامران طاهرپور گفت: این شركت ها شامل رامان پرداز غرب متعلق به مظفر بگ نظری، انرژی كاوان ایوان متعلق به شمس الدین اسماعیلی، حامی ایده صنعت غرب متعلق به حامد نوری، كاوش الكترونیك سوشیان متعلق به مسعود باقلانی و فناوران نوژان ارتباط متعلق به حامد خرمی می باشد.


وی یادآور شد: این شركت ها به عنوان دانش بنیان نوپا ثبت شده اند و امكان بهره مندی از خدمات و حمایت های پارك علم و فناوری از یكسال تا سه سال دارند و در این مدت باید به شركت دانش بنیان تولیدی ارتقا یافته و تولیدات خود را روانه بازار كنند.
رئیس پارك علم و فناوری استان ایلام گفت: شركت هایی كه دانش بنیان بودن آنها به تائید و ثبت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برسد از حمایت های بسیار خوبی در سطح پارك علم و فناوری، استان و كشور برخوردار خواهند شد.
طاهرپور افزود: علاوه بر حمایت های پارك از طرف استاندار ایلام به تمامی شركت های دانش بنیان ثبت شده ۲۰۰ میلیون ریال بلاعوض اهدا خواهد شد.
وی اظهار كرد: همچنین از طرف صندوق كارآفرینی امید سه میلیارد ریال تسهیلات به شركت های دانش بنیان نوپا و ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات به شركت های دانش بنیان تولیدی با بهره چهار درصد پرداخت می شود.
وی با بیان اینكه شركت های دانش بنیان از تمامی مزایای حقوقی مناطق آزاد برخوردار می شوند، یادآور شد: بهره مندی از ۱۵ سال معافیت مالیاتی، معافیت از پرداخت عوارض، حقوق گمركی، سود بازرگانی و عوارض صادراتی و سهولت مبادلات مالی با خارج از كشور همانند مناطق آزاد از جمله مزایای استقرار در پارك علم و فناوری است.
وی با بیان اینكه از نظر تعداد شركت های دانش بنیان در بین استان های كشور وضعیت مناسبی نداریم، اظهار كرد: با این وجود شركت های دانش بنیان این استان تك محصولی نیستند و هر كدام از این سه شركت بین چهار تا شش محصول دانش بنیان دارند كه هر كدام از آنها قابلیت ثبت در یك شركت را دارند
1396/04/18
21:10:42
5.0 / 5
5964
تگهای خبر: ثبت , شركت , دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است