معاون وزیر تعاون:

62 هزار میلیارد ریال طرح اشتغال روستایی به تصویب رسیده است

62 هزار میلیارد ریال طرح اشتغال روستایی به تصویب رسیده است ثبت آسان: مشهد- معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: 62 هزار میلیارد ریال طرح برای تولید اشتغال روستایی و پرداخت تسهیلات به روستائیان در بانكها تصویب شده است.


عیسی منصوری عصر یكشنبه در حاشیه افتتاح مركز مشاوره و شتاب دهنده فضای كسب و كار 'سرای آسان ایرانیان' در مشهد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: از رقم تصویب شده بانكها تابحال 50 هزار میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده است.
وی با اشاره به اینكه 38 هزار میلیارد ریال تابحال برای طرحهای اشتغال روستایی پرداخت شده است تصریح كرد: تسهیلات اشتغال روستایی به صورت واقع بینانه 59 هزار فرصت شغلی بوجود می آورد.
وی اظهار داشت: در مرحله دوم هم حدود 750 میلیون دلار با قیمت ارز سامانه نیما برای تولید اشتغال اختصاص می دهیم كه با عنایت به اینكه بیشتر این مبلغ مربوط به حوزه خدمات است، فرصتهای شغلی بیشتری بوجود می آورد.
منصوری اضافه كرد: خراسان رضوی با عنایت به نحوه عملكرد و ظرفیت اشتغالزایی طرحها جزو استانهای برتر كشور است.
وی همینطور از طرح های مشاغل خانگی در زمینه تجهیزات گریم سینمایی، طرح پوشاك و یك طرح صنعتی در مشهد بازدید نمود و در كارگروه تخصصی اشتغال خراسان رضوی شركت كرد.
مدیر كارآفرینی و اشتغال اداره كل تعاون كار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی هم در این مراسم اظهار داشت: ظرفیت های بخش خصوصی استان زیاد است و از همكاری و توانمندی این بخش برای افزایش فرصت های شغلی استقبال می نماییم.
محمد امین بابایی اضافه كرد: 17 مركز مشاوره و شتاب دهنده فضای كسب و كار در خراسان رضوی فعال است كه سه مركز در نیشابور، گناباد و تربت حیدریه و 14 مركز هم در شهر مشهد فعالیت دارد.
7507 / 6053


1397/07/15
20:03:06
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: اداره , اشتغال , بانك , تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است