مجمع خیرین اشتغال و كارآفرین استان تهران شروع به كار كرد

مجمع خیرین اشتغال و كارآفرین استان تهران شروع به كار كرد ثبت آسان: تهران- مجمع خیرین اشتغال و كارآفرین استان تهران با انتخاب اعضای هیات مدیره با هدف بررسی و احصا ظرفیت های اشتغال فراگیر و عرضه تسهیلات به كار آفرینان شروع به كار كرد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نعمت الله تركی تصریح كرد: تشكیل مجمع خیرین اشتغال و كار آفرینی در این استان ضروری بود كه با تلاش همكاران محقق شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ اشتغال بخش خدمات در استان تهران را 65 درصد بیان كرد و خاطرنشان كرد این نرخ در بخش صنعت و معدن 30 درصد و بخش كشاورزی پنج درصد است.
وی خاطرنشان كرد: هم اكنون سهم بیشتر اشتغال تهران در بخش خدمات باعث مهاجرت بیكاران سایر استان ها به سمت این استان شده است.
تركی تصریح كرد: تهران 650 هزار واحد صنفی و پنج هزار واحد صنعتی دارد كه همان 30 درصد اشتغال در این بخش را شامل می گردد.
وی با اشاره به اینكه در تهران فرصت های بسیاری برای اشتغال وجود دارد، اظهار داشت: لازمه بهره گیری از این فرصت ها نیاز به همت افراد جویای كار و حمایت دولت دارد.
اعضای هیات مدیره مجمع خیرین اشتغال و كارآفرین كشور در جلسه ای با حضور تعدادی از نخبگان و كارآفرینان پایتخت به ریاست نعمت الله تركی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با هدف تولید مجمع خیرین اشتغال و كارآفرین استان تهران تشكیل جلسه دادند.
در این جلسه نعمت الله تركی، علی عشاقی، محمدرضا هاشم زاده، سید مهدی نوربخش، مجید سیاری، غلامحسین سقایی، سید علی نوابی، رحیم بهمنی جلیلیان زنگنه، فرشته محمودی، نرگس خبازها و ابولفضل محمدی قدیم بعنوان اعضای هیات مدیره و هیات موسس انتخاب شدند و مسئولیت بازرسی به عهده علیرضا جهانگرد و مهدی افراسیابی گذاشته شد.
تهرام/3001/6003


1397/08/16
14:56:51
5.0 / 5
4409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است