301 فقره پرونده تخلف برای اصناف مهاباد تشكیل شد

301 فقره پرونده تخلف برای اصناف مهاباد تشكیل شد ثبت آسان: مهاباد- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد اظهار داشت: 301 فقره پرونده تخلف از واحدهای صنفی و غیرصنفی این شهرستان از ابتدای پاییز تابحال به ارزش 2 میلیارد و 480 میلیون ریال تشكیل شده است.


صادق قادری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: ناظران اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف این شهرستان در جهت طرح تشدید نظارت بر بازار از اول پاییز بیشتر از 2 هزار و 840 مورد بازرسی از اصناف را انجام داده اند.
وی افزود: 135 شكایت و تماس تلفنی شهروندان در خصوص تخلف اصناف همچون گرانفروشی و صادر نشدن فاكتور هم در این مدت مورد رسیدگی قرار گرفته است.
قادری بیان كرد: بیشترین تخلف ثبت شده مربوط به صنف مواد غذایی و سایر كالاهای اساسی بوده است.
وی گران فروشی را عمده ترین تخلفات انجام شده در این مدت دانست و افزود: درج نكردن قیمت، صادر نكردن فاكتور، رعایت نكردن دستورالعمل های بهداشتی از دیگر موارد تخلف را به خود اختصاص داده اند.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد افزود: شهروندان می توانند در صورت برخورد با هرگونه تخلف و گرانفروشی با شماره 124 تماس بگیرند و تخلف ها را گزارش دهند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار و واحدهای صنفی مهاباد در قالب گشت های مشترك با هدف نظارت بر عملكرد واحدهای صنفی ارائه دهنده كالا و خدمات از اول مرداد ماه شروع شده و تابحال ادامه دارد.
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت دارای 6 هزار و 800 واحد صنفی است.
9903/6185/2093


1397/08/17
22:04:30
5.0 / 5
4613
تگهای خبر: اداره , بازار , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است