یك واحد صنعتی در قزوین به چرخه تولید بازگشت

یك واحد صنعتی در قزوین به چرخه تولید بازگشت ثبت آسان: معاون امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: یك واحد تولیدی در شهرستان آبیك سپس 6 سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشت.


منوچهر حبیبی روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: راه اندازی مجدد این مجموعه با پیگیری مسئولان استان و همكاری ویژه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان صورت گرفت.
حبیبی ضمن قدردانی از همكاری دستگاه های اجرایی استان، اضافه كرد: باید مسئولان و مدیران دستگاه ها به گونه ای عمل كنند كه سرمایه گذاران تنها دغدغه تولید را داشته باشند.
معاون استاندار اشاره كرد: این شركت كه در گذشته با برند كاغذ الموت فعالیت داشته است به دلایل مختلف از 6 پارسال تعطیل بود.
وی اظهار داشت: این شركت الان با سرمایه گذاری جدید به چرخه تولید بازگشته و تنها مشكل فعلی آن در حوزه تامین اجتماعی است كه امیدواریم هرچه زودتر شاهد رفع آن باشیم.
این مسئول با اشاره به اینكه راه اندازی یك واحد تولیدی ضمن احداث اشتغال جدید، رضایتمندی مردم را به دنبال دارد، افزود: راه اندازی كامل این مجموعه برای 700 نفر اشتغالزایی داشته و رونق اقتصادی و تجاری استان را رقم می زند.
استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی دارد.
6101* 6104


1397/10/02
15:22:50
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است