طی حكمی از سوی رییس سازمان زندان ها؛

رسول عسگری بعنوان سرپرست هسته گزینش سازمان زندان ها انتخاب شد

رسول عسگری بعنوان سرپرست هسته گزینش سازمان زندان ها انتخاب شد به گزارش ثبت آسان با صدور حكمی از جانب اصغر جهانگیر، رسول عسگری بعنوان سرپرست هسته گزینش سازمان زندان ها انتخاب شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از سازمان زندان ها، اصغر جهانگیر در مراسم معارفه سرپرست هسته گزینش سازمان زندان ها اظهار داشت: فرمان تشكیل هسته گزینش اقدامی پرارزش از جانب بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از حریم ادارات و نیروی انسانی بود كه باید به نحو شایسته اجرا شود.
وی با اشاره به اینكه انسان موجودی متغیر و دائما در حال گزینش كردن و گزینش شدن است اظهار داشت: ماهیت متغیر انسان ایجاب می كند تا هسته گزینش هم كه یك نظام پرارزش انتخاب افراد شایسته و صیانت از آنهاست شیوه های انتخاب و نظارت را به روزرسانی كند.
دكتر جهانگیر در بخش دیگری از سخنان خود اضافه كرد: برای رسیدن به نگاه حضرت امام(ره) در فلسفه صدور فرمان تشكیل هسته های گزینش، باید ضمن صدمه شناسی و توجه به تغییرات جامعه و اجتماع و بهره گیری از شیوه های نوین علمی و مدیریتی، هسته های گزینش را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
رئیس سازمان زندان ها اضافه كرد: باید ضوابط گزینش را با شرایط روز تطبیق دهیم تا با بهره گیری از ظرفیت های انسانی موجود ضمن نهادینه كردن شایسته سالاری و نخبه گرایی، سلامت اداری و صیانت از نیروی انسانی را كه سرمایه پرارزش هر نظامی است ارتقاء بخشیم.
در انتها این جلسه كه با حضور برخی از مدیران سازمان و همینطور اعضای هسته گزینش برگزار گردید رئیس سازمان زندان ها ضمن تقدیر از زحمات حسین عادل خواه، حكم سرپرست جدید هسته گزینش سازمان را به وی اهدا كرد.1397/11/04
13:13:37
5.0 / 5
4953
تگهای خبر: رئیس , سازمان , سرپرست , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است