معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری خبر داد

حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ثبت آسان: معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اطلاع داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری اظهار داشت: در آستانه ایام الله دهه فجر و برگزاری جشن های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، وزارت دادگستری با هدف ترویج و ارتقا مفاهیم و مضامین حقوق شهروندی و توجه بیشتر از پیش هنرمندان و سینماگران به موضوعات اجتماعی مبادرت به حضور در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر كرده است.

وی ادامه داد: در همین راستا وزارت دادگستری در نظر دارد با هدف معرفی و تقدیر از آثار برتر جشنواره در زمینه حقوق شهروندی گامی در جهت ترویج و ارتقا مفاهیم و مضامین حقوق شهروندی بردارد.

عباسی اضافه كرد: تأثیر انكارناپذیر ابزار هنر در ترویج و توسعه چنین مفاهیمی و مغفول ماندن چنین ظرفیت قابل توجهی برای افزایش سطح فرهنگ عمومی مردم و توجه اصحاب فرهنگ و هنر بخصوص سینماگران از اهداف اصلی حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر معرفی شده است.

همینطور در این راستا اعضای هیأت داوران بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با مبحث حقوق شهروندی برای ارزیابی آثار عرضه شده در جشنواره به شرح زیر معرفی شدند: محمود عباسی، احمدعلی محسن زاده، مهدی سجاده چی، حسین عرفانی مقدم، مصطفی رستگاری.1397/11/11
21:20:19
5.0 / 5
4395
تگهای خبر: توسعه , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است