بررسی راه های توسعه همكاری قضائی در دیدار سفیر ایران با دادستان كل بلاروس

بررسی راه های توسعه همكاری قضائی در دیدار سفیر ایران با دادستان كل بلاروس ثبت آسان: در دیدار مصطفی اویسی - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس - با الكساندر كانیوك - دادستان كل بلاروس - درباره راه های توسعه همكاریهای دوجانبه در حوزه قضائی بحث و تبادل نظر شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، دادستان كل بلاروس در این دیدار با اشاره به روابط دوستانه دو كشور در عالی ترین سطوح و مرور آخرین تعاملات و تبادلات تخصصی بین دو طرف بلاروسی و ایرانی ادامه متقابل این تعاملات را مفید و مؤثر برشمرد.
اویسی سفیر كشورمان در بلاروس باز ضمن مرور سوابق همكاریهای قضائی بین دو كشور همین طور مواضع مشترك مقامات عالی دو كشور درباب مسائل بین المللی را مبنای مستحكمی برای گسترش همكاریهای دوجانبه در این حوزه ارزیابی كرده و بر تداوم تعاملات سازنده دو طرف در مجامع بین المللی اصرار كرد.
الكساندر كانیوك مرداد ۱۳۹۴ ضمن سفر به تهران در رأس یك هیأت قضائی، درباب توسعه همكاریهای قضائی و حقوقی با مقامات عالی قضائی ایران رایزنی كرده بود.
حجت السلام والمسلمین منتظری بعنوان دادستان كل كشور باز در رأس یك هیأت عالیرتبه قضائی در آذرماه ۱۳۹۵ به مینسك سفر كرده و با مقامات عالی قضائی بلاروس بحث و تبادل نظر كرده بود.1397/12/02
19:09:05
5.0 / 5
4182
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است