دادگستری كرمانشاه: هیچ قصور و اهمالی در شرایط بحران پذیرفته نیست

دادگستری كرمانشاه: هیچ قصور و اهمالی در شرایط بحران پذیرفته نیست ثبت آسان: مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان كرمانشاه به نقل از دادستان كرمانشاه اظهار داشت: باتوجه به احتمال جاری شدن سیلاب در بخش هایی از استان، عملكرد واحدهای اجرایی در خدمت رسانی به مردم به دقت توسط دستگاه های نظارتی رصد خواهد شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مهدی قنادی با اشاره به شروع بارندگی های شدید در كرمانشاه و احتمال وقوع سیل در بخش هایی از سطح استان، اظهار نمود: با عنایت به پیش بینی ها و هشدارهای داده شده، همه دستگاه ها باید با حفظ آمادگی كامل نسبت به اجرای مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اقدام نمایند.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان همینطور اضافه كرد: مردم شریف استان اخبار صحیح را از مبادی رسمی، خصوصاً رسانه ملی و مدیریت بحران استان دریافت نمایند و به خبرهای فاقد مبنا كه عموماً در فضای مجازی دست به دست می شود، ضمن اجتناب از باز نشر آن توجه نكنند.

وی به افرادی كه امنیت روانی جامعه را برهم می زنند و اخبار بی اساس مربوط به كمبود نان و مایحتاج عمومی منتشر می نمایند، اخطار داد و تصریح كرد: این افراد توسط بخش های تخصصی پلیس شناسایی و تحت پیگرد قضائی قرار خواهند گرفت.1398/01/13
14:33:08
5.0 / 5
4701
تگهای خبر: مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است