درخواست های نماینده تبریز از رئیس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش

درخواست های نماینده تبریز از رئیس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش به گزارش ثبت آسان نماینده مردم شبستر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا تفكیك جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی را در روستاهای شهرستان شبستر اجرایی كند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، معصومه آقاپور در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس در تذكر شفاهی، از جلوگیری از بروز سیل از مقامات اجرایی و نظامی شهرستان شبستر تشكر كرد.
وی از رئیس قوه قضاییه خواست تا نسبت به شفافیت رای مالكیت بخش صوفیان و اجرای سریع آن و صدور اسناد مالكیت برای مردم این بخش اقدام نماید.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس در تذكری به وزیر تعاون از وی درخواست نمود تا درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان شبستر به درمانگاه تخصصی صورت گیرد.
نماینده مردم شبستر در مجلس همین طور خواهان تخصیص اعتبارات لازم برای راه اندازی مجتمع رفاهی كارگران در شهر وایقان، تاسیس خانه امید برای بازنشستگان و تاسیس نمایندگی اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی در دو بخش از شهرستان شبستر شد.
آقاپور از رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست نمود تا اعتبارات شهرداری ها خصوصاً شهرداری های شهرستان كمتر از 25 هزار نفر و همین طور تخصیص صددرصدی اعتبارات برای تكمیل جاده شبستر – تسوج شد.
وی در تذكری به وزیر نیرو خواهان تسریع در راه اندازی نیروگاه صوفیان و نصیب سریع آب شیرین كن برای 12 روستای این بخش شد.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا درس زبان تركی را در مدارس استان های شمال غرب كشور را اختیاری كنید.
آقاپور همین طور خواهان ساماندهی سیستم های گرمایشی و تامین نیروی انسانی در بخش روستایی، تفكیك جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی در روستاهای حوزه انتخابیه و صدور مجوز راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در شبستر شد.1398/01/25
15:12:38
5.0 / 5
4362
تگهای خبر: اداره , اقتصاد , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است