در شهرستان الیگودرز هیچ قلیان سرایی وجود ندارد

در شهرستان الیگودرز هیچ قلیان سرایی وجود ندارد ثبت آسان: دادستان عمومی و انقلاب الیگودرز اظهار داشت: در این شهرستان هیچ قلیان سرایی وجود ندارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا منطقه لرستان، حسین صالحی اظهار نمود: یك مورد بسیار خوبی كه در شهرستان الیگودرز توانستیم با موفقیت اجرایی كنیم؛ بحث جمع آوری قلیان سراها است.

وی خاطرنشان كرد: باید اعلام كنم كه در شهرستان الیگودرز هیچ قلیان سرایی وجود ندارد. چون از باب تهدید ضد بهداشت عمومی و ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی شبكه بهداشت به ما اعلام نمود كه عرضه قلیان در اماكن عمومی، تهدید ضد بهداشت عمومی است، بنابراین شبكه بهداشت این گزارش را به ما داد و مطابق این گزارش تمام قلیان سراهای شهرستان را جمع آوری كردیم.

صالحی تصریح كرد: البته ما صرفاً به جمع آوری قلیان سراها اقدام نكردیم بلكه صاحبان این مراكز را به برخی دستگاه ها معرفی كردیم تا با دریافت وام های خود اشتغالی، شغل جدید ایجاد كنند.

دادستان الیگودرز به مقوله آموزش هم پرداخت و اضافه كرد: كار دیگری هم كه در جهت احیای حقوق عامه صورت گرفته است بحث آموزش به دانش آموزان و دانشجویان است.

وی افزود: در این رابطه هفته ای دو روز بعنوان قاضی مدرسه در مدارس و دانشگاه های شهرستان حاضر شده و درباره صدمه های اجتماعی و مسائل حقوقی و قضائی، آموزش و اطلاع رسانی حقوقی صورت می گیرد.

صالحی اظهار داشت: این كار برای ارتقای آگاهی حقوقی مردم است كه نقش پیشگیرانه داشته و خوشبختانه با استقبال زیاد دانشجویان و دانش آموزان همراه بوده است.
1398/02/06
16:09:22
5.0 / 5
4853
تگهای خبر: اشتغال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است