حجت الاسلام عباسعلی فراتی خبر داد

راه اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران

راه اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران ثبت آسان: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران از طریق اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران آگاهی داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام عباسعلی فراتی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین اظهار نمود: مظلومیت نظام جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال كاملاً مشخص است در ۸ سال جنگ تحمیلی و تحریم ها پیش از جنگ و الان نیز مظلومیت ملت ما را نشان داده است.
وی با بیان این كه« نقشی كه شهدای ۱۵ خرداد دشت ورامین در انقلاب داشتند بسیار مهم بوده است» اضافه كرد: شهادت بهشتی و ۷۲ تن از نمایندگان و وزرا و مسئولین نیز با مظلومیت هر چه تمام تر رخ داد و امام در این خصوص گفت برای شهادت شهید بهشتی متاثر و متاسفم ولی تاسف من برای مظلومیت شهید بهشتی است كه شهادتش در مقابل مظلومیتش ناچیز است و این مظلومیت را شیعه در طول تاریخ داشته است.
وی با اشاره به این كه «وقتی پهپاد امریكایی توسط جوانان ایران سرنگون می شود اقتدار نظامی به منصه ظهور گذاشته می شود» اظهار داشت: این اقتدار نظامی همچنان ادامه خواهد داشت.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران اظهار نمود: مظلومیت ها زیادی در زندگی امام صادق(ع) وجود داشته است چنانچه ایشان در یكی از سخنرانی ها یی كه در مسافرت حج و در ۲۰ سالگی داشتند و در منا وقتی به مدینه بر می گردم هشام دستور جلب امام محمد باقر و امام صادق را صادر می كنند و اینها مظلومانه بازداشت می شوند مظلومیت امام صادق در اینجا خودرا نشان داده است كه در مدینه منزل امام صادق را به اتش می كشند و برای مظلومیت تشیع امام صادق از اتش عبور می كند و می فرماید من فرزند ابراهیم هستم و از اتش عبور می كنم و مشكلی برای من پیش نمی اید.
ایشان سپس از طریق اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران نیز آگاهی داد و بیان داشت: در نظر داریم دسترسی مردم به نیروهای مسلح آسان تر شود و این كار با پیگیری فرماندهی انتظامی شرق استان تهران سردار عبدالرضا ناظری صورت گرفته و در تلاش هستیم در شرق تهران این تشكیلات راه اندازی شود.
منبع:

1398/04/08
13:45:11
5.0 / 5
4788
تگهای خبر: رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است