آیت الله جنتی خواهان مداوای كامل شیخ زكزاكی شد

آیت الله جنتی خواهان مداوای كامل شیخ زكزاكی شد به گزارش ثبت آسان دبیر شورای نگهبان با اشاره به فشارهای وارده به شیخ زكزاكی عالم نیجریه ای و خانواده اش خواهان به انتها رسیدن این فشارها و مداوای كامل او شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز چهارشنبه (۲۳ مرداد ۱۳۹۸) در جلسه این شورا با تبریك به مناسبت اعیاد مباركه قربان و غدیر، اظهار داشت: این اعیاد همچون مهم ترین اعیاد اسلامی است كه امیدواریم مردم از فرصت معنوی این اعیاد استفاده و بهره برداری كافی را بكنند.

وی با اشاره به برگزاری پرشور مراسم دعای عرفه در سراسر كشور اضافه كرد: الحمدالله در مراسم روز عرفه امسال مردم بخصوص جوانان حضور پر رنگی داشتند؛ این رویداد، ذخیره معنوی مهمی برای كشور به حساب می آید و باید آنرا غنیمت شمرد.

جنتی با قدردانی از رسانه ملی برای پوشش خوب مراسم دعای عرفه، از مسؤلان این رسانه خواست با عنایت به اهمیت این دعا و مضامین مهم آن، قبل از فرا رسیدن روز عرفه در تشریح و تببین معارف بلند این دعا، كوشا باشند.

دبیر شورای نگهبان در ادامه با اشاره به فشار های وارده به شیخ زكزاكی عالم نیجریه ای و خانواده اش خواهان به انتها رسیدن این فشار ها و مداوای كامل او شد.

او در آخر درگذشت مرحوم علی صادقی مقدم برادر دكتر محمدحسن صادقی مقدم عضو حقوقدان شورای نگهبان را تسلیت گفت.
1398/05/24
10:05:44
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: بهره برداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است