پارسایی: بازداشت دو نماینده در ارتباط با خودرو دو ماه پیش هم مطرح بود

پارسایی: بازداشت دو نماینده در ارتباط با خودرو دو ماه پیش هم مطرح بود به گزارش ثبت آسان سخنگوی كمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری در خصوص بازداشت ۲ نفر از نمایندگان به افترا اختلال در بازار خودرو اظهار داشت كه مبحث بازداشت این دو نفر حدود یكی دو ماه پیش هم مطرح بوده است.


بهرام پارسایی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: هم اكنون مهمترین خبر برای افكار عمومی مبحث مفاسد خودروسازی و برخوردی است كه قوه قضائیه با متخلفین حوزه خودرو شروع كرده است. چرا وزیر صنعت بعنوان فرد مسئول در این عرصه، معاون ایشان، رئیس سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كننده و رئیس و كمیسیون صنایع بعنوان كمیسیون تخصصی مجلس هیچ اظهارنظری در اینباره نكردند؟
وی ادامه داد: لازم است این افراد توضیح دهند كه نقش شان در جلوگیری از وقوع این فسادها و تخلف های عدیده حوزه خودرو، عدم ارتقای كیفیت خودرو، عدم انجام تعهدات، ناامن بودن خودرو و هر آنچه سبب نارضایتی شدید مردم شده چه بوده است؟ مراجع مربوطه باید به سكوت تامل برانگیز خود در قبال این مسائل آخر دهند و پاسخگوی افكار عمومی باشند و در مرحله بعد برای جبران اقدام نمایند، بدون شك با طرح سؤال و اگر مجلس در جهت انجام وظیفه نظارتی همراهی كند در چارچوب استیضاح وزیر صمت در مقابل این همه اجحاف و ناكارآمدی در صنعت خودرو و عدم نظارت بر آنرا به مجلس فرا می خوانیم.
پارسایی درباره بازداشت دو نماینده مجلس هم اظهار داشت: مبحث بازداشت دو نفر از نمایندگان حدود یكی دو ماه پیش هم مطرح بود. اینكه باردیگر همان مبحث رسانه ای شد یا مواردی كه در فضای مجازی مطرح شده صحت دارد یا نه به علت عدم اعلام نظر مراجع قضایی روشن نیست و با تماسی كه با یكی دو نفر از اعضای هیات رئیسه مجلس داشتم هم عنوان كردند كه به صورت مكتوب چیزی دریافت نكرده اند.
سخنگوی كمیسیون اصل ۹۰ مجلس در انتها تصریح كرد: مبارزه با تخلف در خودروسازی ها زمانی از حالت شعاری بیرون می آید كه با هر متخلفی در هر رده پیدا و پنهان و در هر جایگاه برخورد شود و همه كسانی كه در فساد صنعت خودرو دخیل بودند، كم كاری، كاهلی، سهل انگاری یا حمایتی از آنها شده باید پاسخگوی وضع فعلی باشند. این امر می تواند نابسامانی بازار خودرو را كه به گرده مردم فشار می آورد تعیین تكلیف كند.1398/06/01
00:58:44
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: بازار , خودرو , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است