پیگیری فراكسیون امید درباره احكام صادره برای بعضی از فعالان كارگری

پیگیری فراكسیون امید درباره احكام صادره برای بعضی از فعالان كارگری ثبت آسان: سخنگوی فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه محمد كاظمی از طرف فراكسیون امید در حال پیگیری احكام صادره برای برخی فعالان كارگری است.


فاطمه سعیدی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به پیگیری های این فراكسیون در مورد برخی پرونده های قضایی اظهار نمود: كمیته قضایی فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی هفته گذشته دیداری با غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه داشت كه در این دیدار پرونده های فعالان دانشجویی، كارگری و محیط زیست مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تاكید شد كه این پرونده ها عادلانه و به سرعت رسیدگی شود.

وی ادامه داد: همین طور از شب گذشته كه اخباری در مورد احكام صادره برای متهمان پرونده اعتراضات هفت تپه انتشار یافت، آقای كاظمی بعنوان رابط فراكسیون امید و قوه قضائیه، باردیگر پیگیری های خودرا در این زمینه داشته كه همچنان هم ادامه دارد.

پس از اعلام احكام متهمان پرونده اعتراضات هفت تپه رئیس قوه قضاییه درباب آرا صادره از طرف یكی از شعب دادگاه انقلاب در بعضی از پرونده های اخیر دستور داد به سرعت و تحت نظارت رئیس كل دادگستری تهران تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه صورت گیرد.

منبع:

1398/06/18
23:35:08
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است