رییس كل دادگستری استان كرمان خبر داد

رهایی ۳۷ محكوم به قصاص نفس از اعدام در كرمان

رهایی ۳۷ محكوم به قصاص نفس از اعدام در كرمان ثبت آسان: رئیس كل دادگستری استان كرمان اظهار داشت: از آغاز سال جاری تابحال ۱۵هزار و ۹۶۳ فقره پرونده در شعب شوراهای حل اختلاف استان كرمان از راه صلح و سازش به پایان رسیده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، یدالله موحد با اشاره به اینكه یكی از خصوصیت ها و صفات پرارزش مردم دیار كریمان داشتن روحیه صبر، ایثار و گذشت است، اظهار نمود: طی دو سال قبل تا به امروز با رضایت اولیای دم، ۳۷ نفر محكوم به قصاص نفس در استان كرمان از اعدام رهایی یافتند.
رئیس شورای قضایی استان كرمان اظهار داشت: خوشبختانه تعداد مددجویان زندانی آزاد شده از راه صلح و سازش در پنج ماهه گذشته سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳۱ درصد رشد داشته است ضمن آنكه با تلاش شعب حل اختلاف در زندان های استان تعداد ۶۰۰ زندانی با دریافت رضایت شكات، از زندان های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته اند.
وی با بیان اینكه كرمان یكی از استان های پیشگام در امر صلح و سازش در كشور است، عنوان كرد: طی سال جاری یك هزار و ۳۰ فقره پرونده از راه مصالحه در شعب حل اختلاف زندان، منتهی به صلح و سازش شده است.
رئیس كل دادگستری استان كرمان اضافه كرد: طی پنج ماهه گذشته سال ۹۸ تعداد ۶۳ هزار و ۱۰۲ فقره پرونده وارد شعب شوراهای حل اختلاف استان كرمان گردیده و در مقابل ۶۲ هزار و ۴۲ فقره پرونده مورد رسیدگی و مختومه شده است.
1398/06/23
13:55:45
5.0 / 5
4306
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است