رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: مرد جنگ و ایستادگی هستیم

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: مرد جنگ و ایستادگی هستیم ثبت آسان: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: ما باید این درس را به همه اعلام نماییم كه مرد جنگ و ایستادگی هستیم.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین شكرالله بهرامی در گفت و گو با ایسنا درباره دستاوردهای نمایشگاه دفاع مقدس كه بامداد امروز در سازمان قضایی نیروهای مسلح افتتاح شد، اظهار داشت: این نمایشگاه نماد مقاومت و ایستادگی است.
وی ادامه داد: اگر عكس شهدا را نشان می دهیم می گوییم شهید داریم و اگر تاسیسات و تجهیزات را نشان می دهیم میخواهیم بگوییم ما با دشمن میجنگیم. اگر حضور خواهران را همچنان میبینیم می گوییم خواهران ما همانطور كه در زمان جنگ پشتیبان جنگ بودند و اسیر شدند و كتاب نوشتند، الان هم هستند و این یك نماد دیگر است. هرچه پیش برویم نمادهای دیگر را می بینیم. مثلا سنگر می بینیم و سنگرنشینیم.
بهرامی افزود: نمایشگاه ها برای این است كه ما یاد شهدا را گرامی بداریم. اگر رهبری فرمودند امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا كمتر از شهادت نیست برای این است كه یك عده در این مملكت مصاحبه كردند و حرف زدند و گفتند كه برای چه این استخوان ها را پس از سال ها می آورید و تشییع می كنید، اینها نمی فهمند كه شهید یعنی چه و جنگ یعنی چه، مقاومت در مقابل دشمن یعنی چه؛ پس دنبال این هستند كه دستشان را در دست غرب بگذارند ولی هراندازه كه دستشان را دراز كنند آنها دستشان را بیشتر می كشند.
بهرامی اضافه كرد: ما باید این درس را به همه اعلام نماییم كه مرد جنگ و ایستادگی هستیم. در خدمت یادگاران جنگ و كسانی كه امروز حافظ امنیت كشورند، هستیم. ان شاءالله بتوانیم دین مان را نسبت به شهیدان ادا نماییم.
منبع:

1398/07/03
20:25:53
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: تجهیزات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است