ثبت شركت هواپیمایی جدید در اتریش

ثبت شركت هواپیمایی جدید در اتریش به گزارش ثبت آسان، به نقل از ایرنا شركت هواپیمایی انگلیسی ؛ایزی جت؛ روز جمعه اظهار داشت كه به‌منظور تداوم پروازهایش در اتحادیه اروپا پس از خروج انگلیس از این اتحادیه می خواهد تا در كشور اتریش شركت هواپیمایی جدیدی را ثبت كند.


«ایزی جت» بابیان اینكه برای دریافت مجوز فعالیت در اتریش اقدام كرده، ابراز امیدواری كرد كه در آینده‌ای نزدیك این مجوز را دریافت خواهد كرد.
بدین ترتیب چنانچه مذاكرات برگزیت میان انگلیس و رهبران اروپا در رابطه با تداوم آزادی پرواز خطوط هوایی انگلیس و اتحادیه اروپا به توافق نرسد، شعبه اتریش شركت ایزی جت كه قرار است تحت عنوان «ایزی جت اروپا» فعالیت كند، قادر خواهد بود تا پروازهای اتحادیه اروپا را پوشش دهد.
براساس ساختار جدید، ایزی جت در نظر دارد تا 110 فروند از هواپیمای خود را در وین مستقر سازد. 
بااین‌حال این شركت عنوان كرد كه 'به تلاش‌های خود در رابطه با حصول توافق هوایی میان انگلیس و اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد.'
دولت انگلیس نیز گفته است كه در مذاكرات برگزیت بر لزوم تداوم دسترسی هوایی میان انگلیس و اتحادیه اروپا تأكید خواهند كرد.
ایزی جت در حال حاضر علاوه بر انگلیس در سوئیس نیز دفتر دارد.
این شركت انگلیسی عنوان كرد كه با تأسیس دفتر جدیدش در اتریش، كاركنان دفاتر در لندن به كار خود ادامه خواهند داد و نیروهای جدیدی را برای دفتر اتریش استخدام خواهد كرد.
در پی رای مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا، بسیاری از شركت های تجاری در این كشور درصدد خروج و یا ثبت دفاتر جدید در سایر پایتخت های كشورهای اروپایی برآمده اند.
مردم بریتانیا (انگلیس، اسكاتلند، ولز، ایرلند شمالی) در روز 23 ژوئن 2016 ( سوم تیرماه 1395) با شركت در همه‌پرسی رأی به خروج از اتحادیه اروپا دادند. 
دولت انگلیس براساس جدول زمان‌بندی‌شده قصد دارد تا مارس 2019 میلادی از اتحادیه اروپا خارج شود.
دور دوم مذاكرات برگزیت قرار است دوشنبه آینده با حضور دیوید دیویس وزیر برگزیت انگلیس و میشل بارنیه مذاكره‌كننده ارشد برگزیت از سوی كمیسیون اروپا در بروكسل برگزار شود.
1396/04/23
00:11:57
5.0 / 5
5524
تگهای خبر: ثبت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است