پیام تبریك رئیس قوه قضائیه به مناسبت شروع سال 1399

پیام تبریك رئیس قوه قضائیه به مناسبت شروع سال 1399 به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضاییه به مناسبت شروع سال ۱۳۹۹ پیام تبریكی صادر كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مشروح پیام رئیس قوه قضاییه كه به مناسبت شروع سال ۱۳۹۹ ( جهش_تولید ) كه در صفحات اجتماعی ایت الله رییسی انتشار یافته است بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یامقلب القلوب و الابصار
یامدبراللیل و النهار
یامحول الحول والاحوال
حول حالناالی احسن الحال
تقارن عید باستانی نوروز با ایام نورانی رجب المرجب و عید شریف مبعث را به رهبر حكیم و فرزانه ی انقلاب اسلامی و ملت عزیز ایران تبریك می گویم و امیدوارم به بركت حضرت موسی بن جعفر و ائمه ی طاهرین علیهم السلام سالی پر از بركت و عافیت پیش روی هموطنان عزیز باشد.
مردم ایران سال پر حادثه و تلخ و شیرینی را پشت سر گذاشتند كه در نتیجه آنها آبدیده تر و مقاوم تر شدند.
در نخستین نوروز بدون شهید سلیمانی، قلب همه مردم ایران میزبان آن سردار پر افتخار است. همینطور دل مردم قدرشناس ایران در كنار مدافعان سلامت است، كه سال نو را در مراكز درمانی و در كنار بیماران آغاز كردند.
سال ۹۸ سال پیشرفت هایی برای هر چه مردمی تر و انقلابی تر عمل كردن دستگاه قضایی بود. اعتماد عمومی و اقبال مردم عزیزمان به رویكردها و اقدامات تحولی دستگاه قضایی، سرمایه ای بزرگ و مسئولیت آور برای خادمان مردم در عدلیه است.
مبارزه با ویروس منحوس فساد، بدون خط قرمز از جانب خادمان ملت در قوه ی قضائیه دنبال، و با مجاهدت همكاران و قضات شریف، امیدهایی در این حوزه زنده شد.
رونق تولید و پیشگیری از صدمه دیدن چرخ دنده های تولید با فساد و سوداگری، مهمترین اولویت دستگاه قضایی بود. در نتیجه ی این تلاش ها از تعطیلی یا كاهش ظرفیت صدها كارخانه و كارگاه و بیكار شدن كارگران آنها جلوگیری شد.
در سال جدید خویش را موظف می دانیم با جدیّت و برنامه ریزی و در همكاری با مسؤلان اجرایی، در جهت منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار حكیمانه ایشان برای سال جاری، یعنی«جهش تولید» گامی ماندگار برداشته و اجازه ندهیم هیچ بهانه ای همچون تحریم، كرونا و... چرخ صنعت و موتور خدمت رسانی را كُند كند.
آنچنان كه دولت باید سیاست های شفاف و قابل پیشبینی درباره ی جلوگیری از آثار منفی كرونا بر فعالیت و تولید بنگاه ها و همینطور پشتیبانی از دهك های پایین درآمدی داشته باشد، قوه ی قضائیه هم بر خود فرض می داند این مهم را در حوزه ی وظایف خود با جدیت پیگیری و دنبال نماید.
قوه ی قضائیه از سال قبل بخش پشتیبانی از تولید را در ساختارهای نظارتی خود گنجاند كه این فعالیت ها را در سال جدید تقویت می نماییم. بازاجتماعی كردن مجرمین و زندانیان، رفع اطاله ی دادرسی و اجرای عدالت، برنامه های تحولی دیگری است كه در آغاز آن هستیم و ان شاءالله درسال جدید با قوت بیشتری آنرا دنبال خواهیم كرد.
ازخداوند متعال می خواهم سال ۹۹ برای ملت عزیز ایران سال خیر و بركت و توام با سلامتی و مزید عزت باشد؛ ان شاءالله.
سید ابراهیم رئیسی
۱۳۹۹/۱/۱1399/01/02
16:09:18
5.0 / 5
3672
تگهای خبر: تولید , رئیس , ساخت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است