مدیركل تعزیرات حكومتی آذربایجان غربی خبر داد

جریمه میلیاردی قاچاقچی ۵۴ تلفن همراه در آذربایجان غربی

جریمه میلیاردی قاچاقچی ۵۴ تلفن همراه در آذربایجان غربی ثبت آسان: مدیركل تعزیرات حكومتی آذربایجان غربی اظهار داشت: قاچاقچی تلفن همراه كه قصد داشت ۵۴ دستگاه تلفن را از مرزهای جنوبی استان به كشور منتقل كند، به پرداخت یك میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال جریمه محكوم شد.به گزارش ثبت آسان به نقل از سازمان تعزیرات حكومتی، محمد اقوامی اظهار نمود: فردی كه ۵۴ دستگاه تلفن همراه قاچاق را در داخل یك دستگاه خودرو پراید جاسازی كرده بود، در بازرسی ماموران پلیس آگاهی شهرستان سردشت دستگیر شد.

وی با اشاره به ارجاع پرونده این فرد به تعزیرات حكومتی سردشت، افزود: رئیس این شعبه هم این فرد را علاوه بر ضبط تلفن های همراه قاچاق، به پرداخت یك میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال جریمه محكوم نمود.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان آذربایجان غربی بیان نمود: طبق بررسی ها، ارزش اقلام ضبط شده از این فرد هم بسیار قابل توجه و نزدیك به جریمه صادره بوده است.

اقوامی همینطور از كشف محموله قاچاق ۷۰۰ جفت كفش در میاندوآب اطلاع داد و اظهار داشت: متهم این پرونده هم بعد از ارجاع به شعبه تعزیرات حكومتی این شهرستان، به پرداخت ۵۴۰ میلیون ریال جزای نقدی محكوم شد.
1399/01/17
23:55:12
5.0 / 5
3153
تگهای خبر: خودرو , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است