233 زندانی نیازمند، چشم به راه كمك خیران در گلریزان مجازی گلستان

233 زندانی نیازمند، چشم به راه كمك خیران در گلریزان مجازی گلستان ثبت آسان: رئیس كل دادگستری استان گلستان از برگزاری گلریزان آزادی زندانیان به صورت مجازی امسال آگاهی داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، هادی هاشمیان در این خصوص اظهار نمود: برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی، گلریزان آزادی زندانیان، امسال مجازی برگزار می گردد.
وی با اعلان اینکه ۲۳۳ زندانی جرایم غیرعمد و مالی در زندان های استان چشم انتظار کمک خیران برای آزادی هستند، اظهار نمود: از هم استانی ها دعوت می کنم با هر مبلغی که می توانند در این کار خیر مشارکت کنند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان اشاره کرد: افراد بوسیله شماره گیری کد دستوری #۷۷۷۷۰۱۷*۷۸۰*، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ و یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ به نام ستاد دیه استان کمک کنند.
هاشمیان اظهار داشت: در اولین روز این گلریزان مجازی، رئیس ستاد دیه کشور ۵۰ میلیون تومان و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان ۵ میلیون تومان برای آزادی زندانیان کمک کردند.
وی اشاره کرد: پارینه با کمک خیران و ستاد دیه ۱۸۷زندانی جرایم غیرعمد و بدهکاران مالی آزاد شدند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان اضافه کرد: مجموع بدهی این زندانیان بیش از ۵۷ میلیارد تومان بود که ۷۵ درصد این مبلغ را شاکیان بزرگوارانه بخشیدند و مابقی این بدهی با کمک های مردم، خیرین و ستاد دیه تامین شد.
هاشمیان اشاره کرد: امسال هم تابحال ۲۰ زندانی دیون مالی آزاد شدند.
این مقام ارشد قضایی استان اظهار داشت: کمک های مردمی به ستاد دیه فقط برای کمک به مددجویان دیون مالی و جرایم غیرعمد هزینه می شود.
منبع:

1399/02/26
14:29:08
5.0 / 5
3632
تگهای خبر: رئیس , مشاركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است