دستور ویژه دادستان گلستان برای رسیدگی به پرونده خرید و فروش نوزاد

دستور ویژه دادستان گلستان برای رسیدگی به پرونده خرید و فروش نوزاد ثبت آسان: دادستان عمومی و انقلاب استان گلستان، دستور رسیدگی ویژه به پرونده خرید و فروش نوزاد را صادر كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی اظهار نمود: با گزارش حراست یکی از بیمارستان های مرکز استان، دستور قضایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این اقدام مجرمانه صادر و در نتیجه آن، پنج نفر دستگیر شدند که یکی از آنها مادر نوزاد است.
وی ادامه داد: هیچ یک از کسانی که دستگیر شده اند از کادر درمانی بیمارستان های استان نیستند و به جز مادر کودک، بقیه دستگیرشدگان از خارج از استان هستند.
دادستان عمومی و انقلاب گلستان اظهار داشت: بررسی های ابتدایی نشان داده است مادر نوزاد برای وضع حمل به بیمارستان مراجعه نموده و بقیه با اقداماتی مانند جعل مدارک و دست بردن در شناسنامه و دریافت گواهی ولادت، کار نقل و انتقال نوزاد را انجام می دادند.
وی تصریح کرد: برای این افراد پرونده تشکیل و بررسی این مورد که آیا این افراد پیش از این هم مبادرت به خرید و فروش نوزاد می کردند یا افرادی داخل استان هم با آنها همکاری داشته اند، در شعبه بازپرسی دادسرای گرگان در حال انجام می باشد.
سیدحسینی با اشاره به اینکه حال نوزاد خوب است و فعلا در بیمارستان به سر می برد، تصریح کرد: این پرونده با دقت و حساسیت دنبال و نتیجه آن از راه رسانه ها به مردم اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/02/27
15:39:12
5.0 / 5
2836
تگهای خبر: دادسرا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است