توضیحات دادستان استان كردستان درباره كشته شدن یك زندانی در سقز

توضیحات دادستان استان كردستان درباره كشته شدن یك زندانی در سقز به گزارش ثبت آسان به دنبال ادعای رسانه های ضدانقلاب در خصوص كشته شدن یك زندانی در سقز بر اثر ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی، دادستان مركز استان كردستان، ضمن تكذیب ادعای مطرح شده توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، محمد جباری ضمن رد شایعات انتشار یافته اظهار داشت: فردی به افترا سرقت، شاکی خصوصی داشت و بدین منظور قرار وثیقه یکصد میلیون تومانی برای وی در نظر گرفته شد که نتوانست آنرا تأمین کند بنابراین از جانب شعبه اول دادیاری به زندان ارائه شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان خاطرنشان کرد: با توجه پروتکل های بهداشتی زندان این فرد بعد از معرفی و پیش از ورود مورد آزمایش ویروس کرونا قرار می گیرد و در قرنطینه قرار می گیرد و با عنایت به مثبت بودن آزمایش بلافاصله به بیمارستان معرفی می شود و وی اصلا وارد بند زندانیان نمی گردد.
جباری با بیان اینکه بعد از بستری در بیمارستان و انجام معاینات مشخص می شود فرد یاد شده علاوه بر داشتن علایم کرونا، از ناراحتی قلبی هم رنج می برد، علت فوت وی را ایست قلبی در بیمارستان عنوان نمود.1399/03/29
18:01:53
5.0 / 5
2872
تگهای خبر: ثبت , وثیقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است