رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد

صدور یك میلیون و پانصد هزار كد معاملاتی در سه ماهه نخست سال جاری

صدور یك میلیون و پانصد هزار كد معاملاتی در سه ماهه نخست سال جاری به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این كه بازار سرمایه از یكی دو سال پیش رشد خوبی كرده است اظهار داشت: پارسال در این بازار تعداد ۸۲۰ هزار كد معاملاتی صادر گردیده است كه این عدد در سه ماهه نخست سال جاری به یك میلیون و پانصد هزار عدد رسیده است.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حسن قالیباف اصل در آیین امضای تفاهم نامه مشترک میان سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن تشکر از همکاری سازمان ثبت اسناد، اظهار داشت: در سازمان بورس ۱۶۰ فرآیند داریم که در حوزه ثبت شرکت ها و پذیرش شرکت ها وابسته به خدماتی است که در سازمان ثبت عرضه می شود.

وی اضافه کرد: این تفاهم نامه کار جدیدی نیست اما کمک می نماید این فرایندها با سرعت و سهولت بیشتری صورت گیرد و در جهت اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است.

قالیباف اصل با بیان این که بازار سرمایه از یکی دو سال پیش رشد خوبی کرده است اظهار داشت: پارسال در این بازار تعداد ۸۲۰ هزار کد معاملاتی صادر گردیده است که این عدد در سه ماهه نخست سال جاری به یک میلیون و پانصد هزار عدد رسیده است.

وی با اشاره به بحث آزادسازی سهام عدالت اظهار داشت: به علت آزاد سازی این سهام، ۴۹ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر به دارندگان کد سهام داری اضافه می شوند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در انتها اظهار داشت: با برقراری ارتباط آنلاین میان سازمان بورس و سازمان ثبت اسناد، صحت سنجی اسناد با دقت و سرعت بیشتری انجام می شود و این کار سبب بزرگتر شدن بازار سرمایه می شود.

منبع:

1399/04/07
21:23:12
5.0 / 5
2767
تگهای خبر: آنلاین , بازار , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است