رئیس شورای قضایی استان هرمزگان:

اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند

اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند به گزارش ثبت آسان هرمزگان رئیس شورای قضایی استان هرمزگان اظهار داشت: اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند و با نابودی آبزیان به ذخایر دریایی لطمه وارد كنند.علی صالحی بامداد امروز(دهم تیرماه) در جریان برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری شهرستان بندرلنگه خاطرنشان کرد: مسئولین باید برنامه ریزی های لازم را بگونه ای انجام دهند که با استفاده از ظرفیت های خدادادی مثل دریا در جهت ایجاد اشتغال، توسعه صنعت و پرورش آبزیان به نحوی شایسته به مردم خدمت شود.

وی با تاکید بر نظارت ویژه دستگاه قضایی در مورد واگذاری، اظهار نمود: لزوم دارد بر روند خصوصی سازی ها نظارت لازم صورت پذیرد تا شاهد تضییع حقوق بیت المال نباشیم و خصوصی سازی بهانه ای برای زمین خواری و تعرض به حقوق مردم نشود.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان مقابله با صید ترال را در جهت صیانت از حقوق عامه ضروری برشمرد و تاکید کرد: اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند و با نابودی آبزیان به ذخایر دریایی صدمه وارد کنند.

وی افزود: برپایه این گزارش، مبارزه جدی و بدون بخشایش با قاچاق سازمان یافته کالا و ارز از دیگر محورهای سخنان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بود.

صالحی دراین خصوص خاطرنشان کرد: انسداد گریزگاه های قاچاقچیان از نظارت های قانونی ضرورت برخورد جدی از جانب متولیان امر را می طلبد تا بدینوسیله شاهد قاچاق سازمان یافته از مبادی رسمی نباشیم.

منبع:

1399/04/10
13:41:37
5.0 / 5
3034
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است