در دوازدهمین جلسه دادگاه مدیرعامل سابق شركت بازرگانی پتروشیمی مطرح شد

مسعودی مقام: مرجان شیخ الاسلامی و علی اشرف ریاحی قضات را تهدید نكنند

مسعودی مقام: مرجان شیخ الاسلامی و علی اشرف ریاحی قضات را تهدید نكنند به گزارش ثبت آسان دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به افترا مدیرعامل سابق شركت بازرگانی پتروشیمی و ۱۴ متهم دیگر به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار گردید.به گزارش ثبت آسان به نقل از قوه قضاییه، در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام در تذکری اظهار داشت: در ابتدا به متهمان بخصوص مرجان شیخ الاسلامی و علی اشرف ریاحی تذکر می دهم که از این اقدامات تهدید آمیز شما نسبت به قضات محکمه و مزاحمت های تلفنی به شعبه که از خارج از کشور و داخل کشور انجام می گیرد، اجتناب کنند.

وی افزود: همه باید در دادگاه حاضر شده و دفاع کنند، این افراد جزء متهمان اقتصادی هستند و به جای این اقدامات، تلاش کنند اموال به تاراج رفته بیت المال را برگردانند.

قاضی اظهار داشت: اگر بعضی مواقع فکر می کنند اطلاعاتی که دارند بسیار ذی قیمت است می توانند این اطلاعات را در اختیار وکلایشان قرار دهند، آنچه که این متهمان می دانند سابقا در اختیار ما قرار گرفته است بگونه ای که هم ضابطان این اطلاعات را به ما دادند و هم خودمان آنرا به دست آورده ایم.

وی افزود: اینکه علی اشرف ریاحی ضد سبحانی، حمزه لو و مرجان شیخ الاسلامی و همینطور بالعکس خانم مرجان شیخ الاسلامی ضد آقایان حمزه لو، سبحانی و احمدیان می خواهند مستنداتی ارائه دهند باید بگوییم که ما به اندازه کافی مستند داریم و این مستنداتی که می خواهید ارسال کنید به وکلایتان بدهید تا آنها دفاع کنند و به صورت غیر متعارف وارد این موضوعات نشوید. ما تمام مراتب را به تمام مراجع امنیتی و انتظامی و همینطور مسؤلان قوه قضاییه منعکس کردیم که این افراد پا را فراتر از حدشان گذاشتند و متاسفانه به دنبال اقداماتی هستند که تاثیری در پرونده نخواهد داشت.

قاضی خاطرنشان کرد: هرکاری که می خواهید ضد قضات و این دادگاه انجام دهید؛ اما باید پول بیت المال را برگردانید.

این خبر در حال تکمیل است...منبع:

1399/05/06
15:26:13
5.0 / 5
2611
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , مدیرعامل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است