روابط عمومی مركز توسعه حل اختلاف كشور خبر داد

بخشش زندانی محكوم به قصاص نفس در بوشهر

بخشش زندانی محكوم به قصاص نفس در بوشهر ثبت آسان: روابط عمومی مركز توسعه حل اختلاف كشور از ستاندن رضایت برای یك محكوم به قصاص نفس در زندان مركزی بوشهر آگاهی داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مرکز توسعه حل اختلاف کشور اعلام نمود:

با پیگیری و تلاش وافر اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی بوشهر رضایت احدی از محکومین به قصاص نفس در زندان مرکزی بوشهر ستاندن گردید.

زندانی م. د از اردیبهشت سال ۹۶ به جرم قتل عمد به قصاص نفس محکوم و در زندان مرکزی بوشهر تحمل حبس می نمود که با وساطت و پیگیری های اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی بوشهر، با حضور اولیاء دم در زندان و ارائه راهنمایی های لازم؛ سرانجام گذشت و رضایت ایشان اعلام و مراتب جهت سیر مراحل قانونی و قضایی انجام گردید.

اوستاد، رئیس اداره زندان مرکزی و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر در این خصوص اظهار داشت: یکی از اساسی ترین ارزش ها و مکارم اخلاقی در زندگی اجتماعی و روابط انسان ها گذشت از خطای دیگران و پذیرش عذر آنان است.

وی اضافه کرد: این خاصیت می تواند دشمنی ها را ریشه کن کند و محبت، دوستی و اتحاد به دنبال داشته باشد برای اینکه آدمیان در روابط اجتماعی در تعامل با یکدیگر اساسا گرفتار اشتباه و حتی ظلم نسبت به همنوعان خود می شوند، پس بمنظور صیانت از استواری روابط فی مابین، عذرخواهی ها را پذیرا باشیم.

رئیس زندان بوشهر و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر اظهار داشت: خوشبختانه از دی ماه سال ۹۸ تا کنون با همت و توان مضاعف و با پیگیری های انجام شده، ۱۳ پرونده قصاص نفس با گذشت اولیاء دم مختومه گردیده است.

منبع:

1399/08/07
23:36:01
5.0 / 5
1326
تگهای خبر: اداره , توسعه , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است