در پی جوابیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری انجام شد؛

واكنش مشاور رئیس سازمان بازرسی به جوابیه روابط عمومی ریاست جمهوری

واكنش مشاور رئیس سازمان بازرسی به جوابیه روابط عمومی ریاست جمهوری مشاور اموررسانه ای و ارتباطات رئیس سازمان بازرسی كل كشور به جوابیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری واكنش نشان داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، ایمان شمسایی مشاور اموررسانه ای و ارتباطات رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور در صفحه اینستاگرامی اش در واکنش به جوابیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری نوشت: «روابط عمومی ریاست جمهوری به جوابیه سازمان برنامه و بودجه استناد کرده که اختصاص صد و بیست میلیارد تومان از بودجه مبارزه با کرونا برای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی غلط است و به رئیس سازمان بازرسی کل کشور اطلاعات غلط داده اند. این در حالیست که در توضیحات سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان شده که ابتدا تخصیص نادرست از محل اعتبارات کرونا داده شد و سپس خود اصلاح نمودند که خود دلالت بر درستی گزارش سازمان دارد. لازم به توضیح است که با وصول تخصیص به دانشگاه، هیأت مستقر سازمان بازرسی، مراتبِ مغایر با قانون را به مسئولان دانشگاه، اعلام و بعد از آن اصلاح صورت گرفت. ناگفته نماند اینکه چرا همان بودجه برای ساختمان، آن هم با اشکالات گوناگون قانونی اختصاص می یابد جای سوال دارد و در دست پیگیری سازمان بازرسی است و به زودی توضیحات مبسوط آن اعلام می گردد.
توضیحات سازمان برنامه را بخوانید: تخصیص طرح مذکور ابتدا طی ابلاغیه شماره ۲۱۱۱۹۴ مورخ ۳۰/‏۰۴/‏۱۳۹۹‬ از محل یک میلیارد یورو منابع صندوق توسعه ملی که طبق برنامه مصوب ستاد کرونا (ابلاغی طی نامه شماره ۶۴۰۱۱ مورخ ۱۷/‏۰۲/‏۱۳۹۹‬ به وزارت بهداشت) می بایست ۶۸۰ میلیارد تومان آن به طرح های عمرانی اختصاص پیدا کند، ابلاغ شد. متعاقباً باتوجه به وجود ردیف متفرقه ۸۷-۵۵۰۰۰۰ درجدول شماره ۹ قانون بودجه سال جاری که ویژه کمک به طرح های قابل اتمام در سال ۱۳۹۹ است محل پرداخت آن طی ابلاغیه شماره ۲۲۵۸۴۲ مورخ ۰۶/‏۰۵/‏۱۳۹۹‬ اصلاح گردید و تخصیص نقدی آن نیز از حساب موجود خزانه برای طرح های تملک دارایی های سرمایه ای تامین گردید.»به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری در اطلاعیه ای در پاسخ به خبری درباره اعتبار تخصیص یافته برای دانشگاه شهید بهشتی توضیحاتی ارائه داد که می توانید در اینجا بخوانید.

1399/08/23
12:55:21
5.0 / 5
1185
تگهای خبر: توسعه , رئیس , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است