توقیف ۲ كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و ۵۰۰ كیلو انواع آبزیان

توقیف ۲ كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و ۵۰۰ كیلو انواع آبزیان ثبت آسان: رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از توقیف دو فروند كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و 500 كیلوگرم انواع آبزیان در شهرستان جاسك آگاهی داد. علی صالحی رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از توقیف دو فروند كشتی صیادی غیرمجاز ترال و كشف هزار و 500 كیلوگرم انواع آبزیان در شهرستان جاسك آگاهی داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، علی صالحی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در امتداد پیگیری و نظارت بر حقوق عامه و با هماهنگی مقام قضایی، مرزبانان پایگاه دریابانی بندر جاسک ضمن شناسایی دو فروند کشتی صید ترال، در اقدامی ضربتی بلافاصله شناورهای مذکور را توقیف و متخلفین را بازداشت کردند.
وی تصریح کرد: مرزبانان در بازرسی از این شناورها یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع ماهی قاچاق و یک توپ تور صیادی غیرمجاز ترال را کشف کردند. وی اشاره کرد: برای متهمان بمنظور تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل دادرسی پرونده قضایی تشکیل شده است.
رییس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: به دنبال سفر ثمر ریاست قوه قضائیه به هرمزگان در مهرماه ۱۳۹۸ و دستور ویژه بمنظور حفظ ذخیره آبزیان و تحقق آرزوی دیرینه صیادان برای جلوگیری از صید بی رویه و غیر مجاز ترال، بیش از یکسال است که مبارزه بی امان با این نوع صید مخرب به صورت مستمر در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفته و در همین راستا در این بازه زمانی، ده ها کشتی صید ترال توقیف و برای متخلفین پرونده قضایی تشکیل شده است.
صالحی در خاتمه بر عزم جدی دستگاه قضایی استان هرمزگانی در مقابله با صید غیرمجاز ترال به موازات پشتیبانی از صیادان بومی تاکید کرد.
منبع:

1399/08/24
14:15:29
5.0 / 5
1556
تگهای خبر: نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است