معاون برنامه ریزی دادگستری تهران:

دادگاه انقلاب تهران عملكرد مطلوبی داشته است

دادگاه انقلاب تهران عملكرد مطلوبی داشته است به گزارش ثبت آسان معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران اظهار داشت: دادگاه انقلاب از حیث عملکرد قضائی در ۹ ماهه سالجاری سطح مطلوبی داشته است و امیدواریم این وضعیت تا آخر سال ادامه پیدا کند.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، در نشست مجازی بررسی عملکرد دادگاه انقلاب با حضور رئیس کل دادگستری تهران؛ معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران به تشریح آمار عملکرد این واحدهای قضایی پرداخت.

حسن بابایی در این نشست اظهار نمود: دادگاه انقلاب از حیث عملکرد قضائی در ۹ ماهه سالجاری سطح مطلوبی داشته است و امیدواریم این وضعیت تا آخر سال هم ادامه پیدا کند.

وی همینطور متوسط زمان رسیدگی به پرونده های دادگاه انقلاب را قابل توجه دانست و اظهار داشت: مدیران دفاتر قضایی در تعیین اوقات نظارت نمایند تا وقت های طولانی مدت احتیاطی در پرونده ها اعمال نشود.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران اضافه کرد: در مورد آرشیو پرونده های دادگاه انقلاب با تشکیل گروه ویژه و تدوین دستورالعمل مربوطه در نظر است تا این مهم هم با عنایت به اهمیت و مسائل امنیتی خاص دادگاه انقلاب آغاز شود.

بابایی همینطور متوسط زمان رسیدگی در مجتمع قضایی ارشاد را ۸۵ روز اعلام نمود و اظهار داشت: در این مجتمع شاهد کاهش قابل توجه پرونده های مسن هستیم، همینطور عملکرد سال جاری نسبت به سال قبل تغییر مثبت بالایی داشته است.

منبع:

1399/10/21
21:02:26
0.0 / 5
1594
تگهای خبر: ثبت , رئیس , فناوری , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است