مدیر كل زندان های استان تهران:

تمام مددجویان قزلحصار و رجایی شهر واكسن كرونا تزریق كردند

تمام مددجویان قزلحصار و رجایی شهر واكسن كرونا تزریق كردند به گزارش ثبت آسان مدیرکل زندان های استان تهران اظهار داشت: حفظ سلامتی مددجویان، سربازان وظیفه و کارکنان اولویت اساسی سازمان زندان هاست، بدین جهت در اقدامی جهادی طی روزهای پنجشنبه و جمعه تمام این سه گروه مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، سیدحشمت اله حیات الغیب ضمن اشاره به ضرورت ارتقای امور بهداشتی و درمانی اظهار داشت: با پیگیری اداره بهداشت و درمان اداره کل و مساعدت معاونت بهداشت غرب مرکز استان البرز معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز و مرکز بهداشت غرب کرج تمام مددجویان، سربازان وظیفه و کارکنان ندامتگاه قزلحصار و زندان رجایی شهر بدون محدویت سنی دوز اول واکسن کرونا را دریافت نمودند.
وی تاکید کرد: مسئولان و کادر درمان زندان ها با تمام توان در مقابل ورود ویروس کرونا به مجموعه ایستادگی می کنند و بیش از پیش در بخش قرنطینه به امر غربالگری اهمیت داده می شود تا هیچ نوع ابتلایی به این بیماری نداشته باشیم.
حیات الغیب همین طور اظهار داشت: با این اقدام جهادی، اداره کل زندان های استان با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز و مرکز بهداشت غرب کرج توانست در دو مرکز مهم ندامتگاه قزلحصار و زندان رجایی شهر را طرح بزرگ واکسیناسیون همگانی را اجرا نماید.

وی افزود: نظارت و کنترل مستمر بر عوامل محیطی در ارتقای سلامت افراد نقش اساسی دارد و در سایه محیطی سالم و بهداشتی می توان در تغییر، رشد و باز پروری شخصیت مددجویان اثرگذار بوده، به اهداف متعالی سازمان زندانها در اصلاح و تربیت زندانیان نائل آمد.
وی افزود: حفظ سلامتی مددجویان، سربازان وظیفه و کارکنان اولویت اساسی سازمان زندان هاست، بدین جهت در اقدامی جهادی طی روزهای پنجشنبه و جمعه تمام این سه گروه مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.
حیات الغیب افزود: باتوجه به کنترل دقیق روزانه بین کارکنان، مددجویان و سربازان وظیفه، در صورت مشاهده فرد مشکوک، وی از سایر افراد جداسازی شده و به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام و بعد از انجام آزمایشات و اقدامات پاراکلینیکی، با تشخیص پزشک معالج بستری و در غیر این صورت به زندان بازمی گردد و به سبب خروج و ورود مجدد به زندان در قرنطینه اقامت خواهد داشت.
مدیر کل زندان های استان تهران در آخر اظهار داشت: در فاز اول این طرح برخی از مددجویان دارای بیماریهای زمینه ای و نیز بالای ۶۰ سال دوز اول واکسن تزریق گردید و امروز بحمدالله تمام مددجویان، سربازان وظیفه و کارکنان بدون استثناء و محدودیت سنی واکسن کرونا را دریافت نمودند و تلاش می شود این طرح همگانی و جهادی در مراکز دیگر استان نیز اجرا گردد.
لازم به ذکر است ندامتگاه قزلحصار و زندان رجایی شهر که در شهرستان کرج قرار دارند جزء مراکز تابعه اداره کل زندان های استان تهران هستند.
منبع:

1400/04/25
21:12:19
5.0 / 5
278
تگهای خبر: اداره , سازمان , معاون , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است