دادستان كل كشور:

گرانی های اخیر پشت پرده هایی دارد

گرانی های اخیر پشت پرده هایی دارد ثبت آسان: دادستان کل کشور اظهار داشت: گرانی های اخیر پشت پرده هایی دارد و پشت پرده های گرانی ها را دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری در حاشیه جلسه کارآموزان کارشناسان رسمی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گرانی های اخیر اظهار داشت: موضوع گرانفروشی در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است، اما ما اعلام کردیم به لحاظ این که مساله گرانی ها برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می کند، دادستانی هم در کنار سازمان تعزیرات به این مساله ورود کند. یکی دو ماه است که بصورت افسار گسیخته گرانی ها را در بعضی از نیازهای مردم مشاهده می نماییم، بنظر می رسد پشت پرده هایی دارد.

دادستان کل کشور اضافه کرد: پشت پرده های این گرانی ها را دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند اما برخورد با گران فروشانی که بی ضابطه قیمت ها را بالا می برند، جز وظایف و تکالیف سازمان تعزیرات حکومتی است. ما بنا داریم تا از ظرفیتی که در دادسراها و دادستانی های سراسر کشور داریم دراین زمینه استفاده نمائیم.

منتظری اظهار داشت: موضوع گرانی ها را هم در شورای عالی قضایی امروز اعلام کردیم به لحاظ این که مسأله گرانی ها به مردم فشارهای زیادی می آورد.

منبع:

1400/08/18
11:39:36
5.0 / 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است