بازدید دادستان تهران از واحدهای کشیک دادسرا

بازدید دادستان تهران از واحدهای کشیک دادسرا دادستان جدید تهران به همراه معاون نظارت و بازرسی در نخستین روز کاری خود از نواحی دادسرای عمومی و انقلاب تهران بصورت سرزده بازدید نمود.به گزارش ثبت آسان به نقل از قوه قضاییه، صالحی ابتدا در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ و سپس در نواحی ۱۱ و ۶ حضور یافت و با قضات و همکاران اداری مستقر در واحد کشیک دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدارها تکریم مردم و ارائه خدمات برتر به ارباب رجوع را وظیفه همکاران برشمرد و اضافه کرد: باید تلاش شود در تصمیمات قضایی ضمن رعایت قوانین و مقررات مربوطه، همکاری لازم با متهمان از ناحیه همکاران کشیک و ضابطین در جهت سپردن تامین شامل معرفی کفیل و یا تودیع وثیقه به عمل آید.

صالحی برخورد با مخلان نظم و امنیت و تهدیدکنندگان آرامش مردم و سارقان خرد و کلان را از ناحیه همکاران کشیک لازم و ضروری شمرد.

وی همین طور تامین نیازها همچون ارتقاء سطح عمومی و امکانات واحدهای کشیک جهت خدمت رسانی مفیدتر به مراجعین را از برنامه های آتی برشمرد و همکاران را به نظم در تمام امور اداری و قضایی سفارش کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران هدف از این بازدید و دیدار سرزده را آشنایی با مسائل و مشکلات همکاران و مردم در ساعات کشیک اعلام نمود و در خاتمه با برخی از متهمان و مراجعین تحت نظر نیز گفت و گو کرد.
1400/09/14
22:03:49
5.0 / 5
252
تگهای خبر: خدمات , دادسرا , معاون , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است