خرید جم فری فایر با اطلاعات اکانت از گیم استور

خرید جم فری فایر با اطلاعات اکانت از گیم استور یکی از بخش های مهم بازی فری فایر، خرید جم بوده که به وسیله ی آن می توانید آیتم های متنوعی بدست آورید.از این رو، در ادامه به بررسی خرید جم فری فایر خواهیم پرداخت.


فری فایر، یکی دیگر از بازی های اکشن و جذاب بازار بوده که با گیم پلی جذاب خود توانست مخاطبین بسیاری در سراسر دنیا بدست بیاورد.این بازی، شباهت زیادی به سبک بتل رویال موجود در کالاف دیوتی و پابجی داشته و به همین خاطر، بازیکنان راحت می توانند با آن ارتباط بگیرند.یکی از بخش های مهم این بازی، خرید جم بوده که به وسیله ی آن می توانید آیتم های متنوعی بدست آورید.از این رو، در ادامه به بررسی خرید جم فری فایر خواهیم پرداخت.

معرفی کوتاه بازی فری فایر

پیش از خرید جم فری فایر، خوب است بدانید همان طور که گفته شد، بیشتر تمرکز این بازی برروی قسمت بتل رویال می باشد.بدین صورت که شما با افراد و بازیکنان دیگر، وارد یک منطقه شده و در نهایت گروه یا فردی که به تنهایی باقی بماند، برنده ی بازی خواهد شد.نکته ی جذاب این نوع بازی، آن است که شما در ابتدا هیچگونه اسلحه یا تسهیلاتی نداشته و می بایست در طول روند بازی، آیتم های مد نظر خود را بدست آورید.این بازی را می توان در کنار کالاف دیوتی و پابجی، یکی از بهترین بتل رویال های حال حاضر برای گوشی های موبایل دانست.

این بازی به طور کلی دارای 8 کاراکتر اصلی بوده که یکی از بهترین کاراکتر های آن به نام میشا، تنها از طریق خرید درون برنامه ای و پرداخت جم قابل دسترسی می باشد.

خرید جم فری فایر، ساده و راحت

همان طور که پیش تر هم اشاره شد، خرید جم فری فایر یکی از بخش های پرطرفدار این بازی می باشد.اما همان طور که می دانید، به دلیل برخی مسائل، امکان خرید های درون برنامه ای برای ایرانیان مشکل بوده و دارای دردسر های فراوانی می باشد.از این رو، در صورتی که شما قصد خرید جم فری فایر دارید، می بایست از یک فروشگاه یا مجموعه معتبر، جم های خود را خریداری کنید.گیم استور، در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

اگر به دنبال پیشرفت سریعتر در این بازی و استفاده از اسکین ها و آپشن های متنوع آن هستید، بدون شک خرید جم فری فایر به شما پیشنهاد می شود.برخی اسکین ها و اسلحه های این بازی تنها از طریق استفاده از جم قابل دسترسی می باشد.بنابراین، خرید جم برای استفاده از این آیتم ها بسیار مناسب خواهد بود.

خرید کارت هفتگی و ماهانه فری فایر

مورد دیگر، کارت های هفتگی و ماهانه این بازی می باشد.از طریق این کارت ها، شما می توانید به صورت هفتگی و ماهیانه، آیتم ها و جوایز متعددی دریافت کنید.به گونه ای می توان این بخش را شبیه به بتل پس در کالاف دیوتی موبایل دانست.جایی که شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای، از جوایز متنوع بهره مند شوید.

در آخر توجه داشته باشید که تمامی خرید های گیم استور، قانونی و کاملا مطمئن می باشد.بنابراین، شما می توانید کنار خدمات ذکر شده، به راحتی به خرید کارت هفتگی فری فایر، خرید لول اپ پس فری فایر و خرید کارت ماهانه فری فایر نیز دسترسی داشته باشید.

 

1401/03/16
16:37:44
5.0 / 5
470
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است