رییس دادگستری خوزستان:

3 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات ایذه دستگیر شدند

3 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات ایذه دستگیر شدند به گزارش ثبت آسان، خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: ۳ نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات امروز شهرستان ایذه دستگیر شدند و کوشش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد.


علی دهقانی در ارتباط با حوادث امروز شهرستان ایذه بیان نمود: پس از حوادث امروز در ایذه، به دادستان و رئیس دادگستری این شهرستان دستور ویژه داده شد تا کلیه اقدامات لازم را در جهت شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این حوادث و اغتشاشات انجام دهند.
به گزازش ایسنا به نقل از میزان، وی ادامه داد: همینطور دستورات لازم برای انتقال پیکر شهدا به پزشکی قانونی و تشخیص نوع اسلحه به کار رفته در این حوادث صادر شد.
دهقانی بیان نمود: دستور ویژه برای انتقال مجروحین به شهرستان اهواز برای درمان صادر شد.
رئیس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: ۳ نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات امروز شهرستان ایذه دستگیر شدند و کوشش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد. به دادستان مرکز استان هم مأموریت داده شد تا با حضور در شهرستان ایذه اقدامات و نظارت های لازم در جهت تکمیل تحقیقات و دستگیری کلیه عوامل را در محل انجام دهد.
دهقانی بیان نمود: رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار دادگستری استان قرار دارد.
وی ادامه داد: در حوادث امروز شهرستان ایذه ۵ نفر همچون یک پسر ۹ ساله، یک خانم ۴۵ ساله و ۳ جوان به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر هم مجروح شدند.
رئیس کل دادگستری استان خوزستان تصریح کرد: دستورات ویژه و قاطع برای دستگیری کلیه عوامل در رابطه با این حوادث صادر گردیده است.
منبع:

1401/08/27
13:31:34
5.0 / 5
267
تگهای خبر: رئیس , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است