آسمان صاف تا نیمه ابری استان تهران همراه با وزش باد

آسمان صاف تا نیمه ابری استان تهران همراه با وزش باد ثبت آسان: تهران - ایرنا - اداره كل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی 2 روز آینده را صاف تا قسمتی ابری همراه با بارش پراكنده باران و وزش باد پیش بینی نمود.


به گزارش روز جمعه اداره كل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی امروز استان، صاف گاهی با وزش باد و همراه با افزایش دما پیش بینی می گردد كه از بعدازظهر با ورود سامانه بارشی شاهد افزایش ابر و از اواخر وقت احتمال بارش پراكنده در ارتفاعات را خواهیم داشت.
آسمان استان تهران در روز شنبه هم ابری گاهی همراه با بارش باران و برف، وزش باد، كاهش دما و در ارتفاعات بارش برف و مه آلود پیش بینی شده است.
براساس این گزارش، در روز شنبه وزش موقتی بادشدید بخصوص در مناطق جنوبی و غربی استان تهران دور از انتظار نخواهد بود.
همچنین در روز یكشنبه با خروج این موج از استان تهران، شاههد آسمانی صاف با روند افزایش دما خواهیم بود.
اداره كل هواشناسی استان تهران، كمینه و بیشنیه دمای هوای تهران در ایام جمعه، شنبه و یكشنبه را به ترتیب (5 و 13) ؛ (1 و 8) و (3 و 11) درجه سانتیگراد پیش بینی كرده است.
امین آباد با منفی یك درجه و ورامین و شهریار هر دو با 14 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با كانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود - انتشار: محسن فتاحی
تهرام/ 7243 **1625


1396/10/29
18:37:06
5.0 / 5
4652
تگهای خبر: اداره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است