جذب سهمیه رونق تولید در همدان

جذب سهمیه رونق تولید در همدان به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اظهار داشت: 70 درصد سهمیه تسهیلات رونق تولید معادل چهار هزار و 100 میلیارد ریال در این استان جذب شده است.


حمیدرضا متین روز چهارشنبه در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان اضافه كرد: سهمیه تسهیلات رونق تولید در استان همدان 6 هزار و 600 میلیارریال است كه تابحال 479 واحد اقدام به دریافت آن كرده اند.
وی با اشاره به اینكه از این تعداد 470 واحد به مبلغ سه هزار و 870 میلیارد ریال در سامانه رصد به ثبت رسیده است اضافه كرد: چهار طرح ملی در استان همدان وجود دارد كه عملیات اجرایی 2 طرح شروع شده و 2 طرح دیگر هم تا آخر سال فعالیت خویش را آغاز می كنند.
وی اظهار نمود: شركت گندله سازی كه در چرخه تكمیل فولاد استان همدان احداث شده و عملیات اجرایی احداث آن در دولت یازدهم با یك هزار و 860 میلیارد ریال اعتبار بدون استفاده از تسهیلات بانكی شروع شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اضافه كرد: این طرح با 243 نفر اشتغال مستقیم و 500 نفر اشتغال غیر مستقیم در شهرستان اسدآباد احداث شده است.
متین بیان كرد: شركت ارابه نسیم الوند هم از دیگر طرح های ملی استان همدان است كه با سرمایه گذاری یك هزار و 670 میلیارد ریال در شهرستان كبودرآهنگ برای 312 نفر اشتغالزایی داشته است.
وی افزود: این طرح پنج میلیارد یورو تسهیلات ارزی از بانك صادرات بهره برده و تولید نورد میلكرد است.
وی فروسیلیس غرب پارس را از دیگر طرح های ملی برشمرد كه تا اسفندماه فعالیت خویش را آغاز خواهد نمود و اضافه كرد: برای احداث این واحد سرمایه گذاران از 4. 7 میلیون دلار تسهیلات بانك صنعت و معدن و 70 میلیارد ریال تسهیلات ریالی بهره برده اند.
متین بیان كرد: این طرح در شهرستان ملایر با 108 نفر اشتغالزایی بوجود آمده و هم اكنون كوره ها روشن شده و تا اسفندماه كه آماده بارگیری شود جواز هم صادر خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان فروسیلیس آذرخش را از دیگر طرح های ملی استان همدان ذكر كرد وافزود: این طرح با 12 هزار تن ظرفیت و 165 نفر اشتغالزایی 970 میلیارد ریال سرمایه گذاری احداث شده است و پیش بینی می گردد تا اسفندماه سال جاری به بهره برداری برسد.
گفتنی است در استان همدان 30 طرح بزرگ صنعتی مورد پیگیری قرار|گرفت كه 22 طرح در محل صدور پروانه، چهار طرح منصرف و چهار طرح در حال انجام می باشد.
گفتنی است تسهیلات اشتغالزایی در استان همدان 15 هزار میلیارد ریال است.

 

1396/11/04
19:04:55
5.0 / 5
5245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است