282 تن ازجوانان شهرستان جم شاغل شدند

282 تن ازجوانان شهرستان جم شاغل شدند ثبت آسان: بوشهر-سرپرست فرمانداری شهرستان جم اظهار داشت: درسال 96، 282 تن از جوانان جویای كار این شهرستان در شركت های مستقر در منطقه مشغول به كار شدند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، محمد حسینی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان جم اضافه كرد: 23طرح اشتغال زایی در قالب تسهیلات با بهره 6 درصد روستایی در شهرستان جم به تصویب رسیده كه با اجرا این طرح ها برای 145 نفر اشتغال زایی می گردد.
وی یادآورشد: 90 فقره تسهیلات مشاغل خانگی به مبلغ 6.5 میلیارد ریال با بهره 4 درصد در شهرستان پرداخت شده و 2.5 میلیارد ریال دیگر هم در دست پرداخت است.
حسینی در ادامه با اشاره به اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار به پروژه مجتمع فرهنگی هنری ریز اظهار داشت: با اختصاص این میزان اعتبار امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره برداری از این پروژه مهم فرهنگی در بخش ریز باشیم.
وی یادآورشد: درسال 96، 107پروژه عمران شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر یكهزار و 320 میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها شروع شد.
حسینی ادامه داد: از شمار پروژه های یاد شده 61 پروژه با 570 میلیارد ریال افتتاح و 46 پروژه هم با 750 میلیارد اعتبار عملیات اجرایی آنها شروع شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان جم با اشاره به اینكه برخی دستگاه های اجرایی شهرستان هنوز نتوانسته اند موافقتنامه های پروژه ها را مبادله كنند تصریح كرد: طبق تاكید استاندار، اعتبار پروژه های دستگاه های كم كار به شهرستان های دیگر اختصاص می یابد و چنانچه دستگاهی سبب ساز چنین خسارتی شود بدون شك غیر قابل بخشایش خواهد بود.
وی اظهار داشت: مدیران باید برنامه محوری را سرلوحه كار خود قرار دهند و تا آخر فروردین 97 برنامه ریزی دراز مدت و میان مدت خویش را ارئه كنند.
حسینی اضافه كرد: مدیر بی برنامه را به هیچ عنوان نخواهم پذیرفت و اعتباری هم به دستگاه بی برنامه اختصاص نمی یابد.
وی همینطور با اشاره به قطع مداوم فیبر نوری شهرستان جم اظهار داشت: با این قطع شدن مردم ساعت ها با مشكلات جدی مواجه می شوند كه امر نشان از ضعف مخابرات است.
سرپرست فرمانداری جم اضافه كرد: باتوجه به اینكه مصوبه های لازم برای جلوگیری از عدم تكرار مشكل ارتباطی جم ارسال شده اما پس از مدت ها و تكرار چند مرتبه قطعی، اقدام جدی صورت نمی گیرد.
7212


1396/12/28
20:00:08
5.0 / 5
4465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است