بهره برداری در كارخانه نیشكر هفت تپه از سر گرفته شد

بهره برداری در كارخانه نیشكر هفت تپه از سر گرفته شد ثبت آسان: دزفول - مدیر عامل كشت و صنعت نیشكر هفت تپه اظهار داشت: بهره برداری در این شركت بزرگ تولید شكر از امروز شنبه از سر گرفته شده است.


امید اسدبیك روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به اینكه فعالیت و بهره برداری در شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه به دنبال اعتراض و اعتصاب كارگران در هفته گذشته با مشكل مواجه شده بود اضافه كرد: بهره برداری و فعالیت در این كارخانه از روز شنبه مجددا شروع شده و با روشن كردن كوره بخار تولید شكر در این شركت هم از سر گرفته می گردد.
وی اضافه كرد: با حضور كارگران آبیار در مزارع نیشكر از بامداد روز شنبه كار آبیاری مزارع مجددا از سر گرفته شده است.
مدیر عامل كشت و صنعت نیشكر هفت تپه همینطور با صدور اطلاعیه ای خطاب به كاركنان این شركت اعلام نمود: امسال ( 97-96 ) یكی از سخت ترین سال های بهره برداری این شركت بود چون كه كارخانه ای كه رزق و روزی هزاران خانواده را تامین می كند بارها خاموش شد.
وی اظهار نمود: از آنجائیكه اعتصاب و جلوگیری از تولید، معیشت چند هزار خانواده را به خطر می اندازد بنابراین از امروز كار آبیاری مزارع تشنه این شركت از سر گرفته شد.
اسدبیك در این اطلاعیه تصریح كرد: برآوردن مطالبات به حق كاركنان این شركت امری مسلم و بر عهده مدیریت شركت بوده كه درفضایی آرام و با تداوم تولید محقق خواهد شد.
وی همینطور با صدور حكمی حمید درخشانی معاون صنعت نیشكر هفت تپه را تا تعیین قائم مقام شركت به سرپرستی كشت و صنعت نیشكر هفت تپه منصوب نمود.
تولید شكر در كشت و صنعت نیشكر هفت تپه از روز سه شنبه هفته گذشته به دنبال اعتراض های صنفی كارگری كه پرداخت حقوق و مطالبات معوقه خویش را مطالبه می كنند متوقف گردید.
كارگران معترض این شركت روز سه شنبه با خاموش كردن كوره بخار و آسیاب كارخانه بهره برداری و تولید شكر در این شركت را متوقف كردند.
در پی این اقدام و بروز درگیری همه بخش های این شركت از جانب امید اسدبیك مدیر عامل كشت و صنعت نیشكر هفت تپه از روز چهارشنبه گذشته تعطیل اعلام گردید.
كشت و صنعت هفت تپه با حدود پنجهزار نفر نیروی كار در 15 كیلومتری شهر شوش واقع است.
این شركت اواخر سال 1394 از چرخه دولتی خارج و به بخش خصوصی واگذار شد.
6068


1397/01/13
16:54:54
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است