زمان بخشودگی جرایم بانكی تولیدكنندگان آخر شهریور است

زمان بخشودگی جرایم بانكی تولیدكنندگان آخر شهریور است ثبت آسان: زنجان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اظهار داشت: اجرای قانون بودجه در پرداخت بدهی تولیدكنندگان به شبكه بانكی بدون احتساب جریمه، تا آخر شهریور امسال ادامه دارد.


ناصر فغفوری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه مشوق های خوبی در قانون بودجه 97 برای پشتیبانی از واحدهای تولیدی مدنظر قرار گرفته است، اضافه كرد: بند 'و' تبصره 16 قانون بودجه امسال فرصت مناسبی برای تولیدكنندگان است تا معوقات بانكی خویش را با نرخ اولیه تسهیلات، تسویه كنند.
وی ادامه داد: برپایه بند و تبصره 16 قانون بودجه سال 97 و به منظور تشویق تولیدكنندگان و تسویه مطالبات بانكها و مؤسسات مالی و اعتباری، چنانچه مشتریان بدهی معوق خویش را كه تا آخر سال 1396 سررسید شده باشد از تاریخ سررسید تا آخر شهریورماه 1397 تسویه كنند، بانكها و مؤسسات مالی و اعتباری مكلفند اصل و سود خویش را مطابق قرارداد اولیه و بدون احتساب جریمه دریافت و تسویه كنند.
فغفوری تصریح كرد: در مورد اجرای قانون بودجه در پرداخت بدهی تولیدكنندگان باید حركت بیشتری را در استان شاهد باشیم تا واحدهای تولیدی بهره بیشتری از محل اجرای آن ببرند.
وی به ضرورت همكاری بیش از پیش شبكه بانكی استان در اجرای بند 'و' تبصره 16 قانون بودجه سال 97 تصریح كرد و اظهار داشت: بخش مهمی از مشكلات تولیدكنندگان استان در نتیجه اجرای كامل این بند حل می گردد.
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان هم اكنون 2.7 درصد كارخانه ها و واحدهای صنعتی كشور در این استان فعالیت دارند.
7312/8068


1397/03/22
14:11:42
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: بانك , تولید , سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است