61 شركت خارجی در نمایشگاه بین المللی سنگ شركت می كنند

61 شركت خارجی در نمایشگاه بین المللی سنگ شركت می كنند ثبت آسان: خمین - مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: حضور 61 شركت خارجی در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران كه نیمه دوم مهرماه امسال برگزار می شود، نهایی شده است.


بهنام نیكفر روز جمعه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: 20 شركت از تركیه، 20 شركت از چین، 10 متقاضی از برزیل، 6 شركت از كشورهای روسیه و اسپانیا و پنج شركت هم از هند در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران حضور می یابند.
وی تصریح كرد: یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از 17 الی 20 مهر ماه سال جاری در شهرنیم ور شهرستان محلات برگزار می گردد.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران خاطرنشان كرد: برای افزایش صادرات سنگ با انجمن های تخصصی پاكستان، افغانستان، تركیه، روسیه، چین هند و برخی كشورهای اروپایی مذاكره و از آن ها دعوت شده تا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران حضور یابند.
نیكفر خاطرنشان كرد: افزایش حضور تجار و بازرگانان بین المللی در نمایشگاه سنگ ایران هم با جدیت پیگیری می گردد و در همین راستا با اتاق بازرگانی كشورهای عمان، كویت، قطر، افغانستان، پاكستان، قزاقستان، برزیل، مصر، آذربایجان وعراق رایزنی شده است.
وی اظهار داشت: با عنایت به تاثیر مهم رسانه ها در رشد و توسعه صنعت سنگ ایران تلاش می گردد تا علاوه بر حضور پر رنگ رسانه های داخلی، مجلات بین المللی صنعت سنگ دنیا هم در نمایشگاه یازدهم حضور داشته باشند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: در همین راستا با مجله مارمو ماشین ایتالیا، دنیای سنگ تركیه، سنگ و تكنولوژی تركیه، چكیده صنعت سنگ هند، سنگ و تجارت روسیه و لیتوس اسپانیا مذاكرای انجام شده است.
نیكفر اضافه كرد: برای این نشریات امكانات اختصاصی به همراه مترجم و راهنما در نظر گرفته خواهد شد تا فعالان صنعت سنگ ایران بتوانند با آن ها ارتباط برقرار كنند و قابلیت های خویش را در سطح بین الملل بشناسانند.
وی خاطرنشان كرد: ظرفیت های زیادی برای افزایش صادرات در ایران وجود دارد اما به علت برخی نقصها در ارتباطات بانكی با به صورت كامل به كار گرفته نشده است.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تصریح كرد: امید است دولت مبحث مبادلات بانكی ایران با دیگر كشورها را تسهیل كند.
نمایشگاه بین المللی صنعت سنگ ایران در 10 كیلومتری جاده محلات به شهر نیم ور پس از شهرك صنعتی شهید بابایی برپا می گردد.
تولیدات متنوع صنعت سنگ ایران و كشورهای دیگر در هشت سالن تخصصی این نمایشگاه بین المللی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
شهرستان محلات قطب تولید سنگ نما كشور در فاصله 105 كیلومتری اراك واقع شده است و 55 هزار نفر جمعیت دارد.
72776013/


1397/03/25
12:28:32
5.0 / 5
5077
تگهای خبر: بانك , تولید , شركت , مدیرعامل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است