رقابت مهندسان گلستانی برای كسب پروانه اشتغال به كار

رقابت مهندسان گلستانی برای كسب پروانه اشتغال به كار ثبت آسان: رقابت دو هزار و 915 نفر از مهندسان ساختمان گلستان برای دریافت پروانه اشتغال به كار مهندسی طی روزهای پنجشنبه و جمعه در دو حوزه امتحانی استان برگزار شد.


حسین محبوبی سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان گلستان عصر جمعه به ایرنا اعلام نمود كه آزمون ورود به حرفه مهندسان از بامداد پنجشنبه و همزمان با سراسر كشور در دانشگاه منابع طبیعی گرگان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گنبدكاووس شروع شد.
وی اضافه كرد: آزمون بامداد روز پنجشنبه 20 مهر ماه از ساعت 9 الی 12 در رشته های عمران(نظارت)، معماری(نظارت)، شهرسازی، ترافیك و نقشه برداری در بخش مهندسان و كلیه رشته های هفتگانه در بخش كاردانهای فنی ساختمان برگزار گردید و آزمون عصر آن هم از ساعت 15 الی 17: 30 در رشته های معماری (اجرا)، عمران(اجرا)، مكانیك(نظارت) و برق (نظارت) بود.
مهندس محبوبی ادامه داد: بامداد جمعه 21 مهر ماه از ساعت 9 الی 13 در رشته های عمران (محاسبات)، مكانیك(طراحی) و برق(طراحی) در بخش مهندسان و تعیین صلاحیت در بخش معماران تجربی و همینطور آزمون طراحی معماری از ساعت 9 الی 17 برگزار گردید.
سرپرست اداره كل راه وشهرسازی استان گلستان اظهار داشت: با برگزاری این دوره از آزمون ورود به حرفه مهندسان، پروانه اشتغال به كار مهندسی در رشته های عمران، معماری، برق، مكانیك و نقشه برداری در پایه 3 به قبول شدگان اعطا می گردد.
از مجموع شركت كنندذگان در این دوره از آزمون ورود به حرفه مهندسان، تعداد 654 نفر زن و 2261 نفر مرد هستند.

 

1396/07/21
23:55:58
5.0 / 5
5282
تگهای خبر: اداره , اشتغال , سرپرست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است