در راستای رفع نیاز صنعت؛

جذب سرمایه گذار طرح های دانش بنیان

جذب سرمایه گذار طرح های دانش بنیان به گزارش ثبت آسان رویداد فناورانه ای در جهت جذب سرمایه گذار برای شركت های فناور و دانش بنیان ۲۶ مهرماه در اتاق بازرگانی برگزار می گردد.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، رویدادهای جذب سرمایه گذار نقش مهمی در توسعه كسب و كارهای دانش بنیان فناوری های پیشرفته مثل نانوفناوری و زیست فناوری ایفا می كنند و با جلب حمایت صاحبان سرمایه، زمینه تولید و تجاری سازی یك محصول یا خدمت فناورانه را فراهم می كنند
اگرچه شركت های فناور و دانش ‎بنیان با تولید و عرضه خدمات فناورانه كاری مهم و سرنوشت ساز انجام می دهند، اما نقش آفرینی این شركت ها در عرصه جامعه و تولید ارزش افزوده، نیازمند تولید زمینه تجاری سازی است. عرضه محصولات و خدمات به بازار تجاری نیازمند حلقه واسطی میان صاحبان سرمایه و شركت های فناور است و رویدادهای فناورانه به تحقق این ارتباط كمك می كنند.
رویدادهای گوناگون جذب سرمایه گذار گوناگونی برای جلب حمایت سرمایه گذارها به شركت های فناور و رفع نیاز صنایع برگزار می شوند و رویداد نیز« Tech Deal » به عنوان یكی از این رویدادها صد دارد تا بخش های گوناگون زنجیره دانش‎بنیان را در قالب یك رویداد Investor Days به هم مرتبط كند.
در این رویداد سرمایه گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناوری های حوزه كاری خود آشنا می شوند. این فناوری ها بومی و دانش بنیان هستند.
در Tech Deal علاوه بر فناوران و صاحبان طرح های نوآورانه، صنعتگران و صاحبان كسب و كارهای گوناگون همینطور بنگاه های سرمایه گذاری و مشتریان بالقوه اختراعات هم حضور دارند. در كنار این افراد هیئت داوران شامل منتخبی از خبرگان هر صنعت حضور دارند.
مهم ترین هدف این رویداد در واقع جذب سرمایه برای طرح های منتخب فناورانه ای است كه می توانند نیازی از صنایع و كسب و كارها را تأمین كنند.
این رویداد فرصتی را فراهم می آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط هم برای حضور در این رویداد، با برگزاری نشست های گوناگون با یكدیگر مذاكره كنند و ضمن عرضه توانمندی های خود، زمینه توسعه كسب و كارهای فناور و دانش بنیان در عرصه صنعت فراهم گردد. در این رویداد، سرمایه گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناورانه و كسب وكارهای دانش بنیان حوزه كاری خود كه توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی بوجود آمده اند آشنا می شوند.
همچنین معرفی آخرین دستاوردهای علمی در حوزه تجهیزات پزشكی و نانوفناوری به صاحبان سرمایه و صنعتگران كشور صورت می گیرد.
از مهم ترین خصوصیت های منحصر به فرد Tech Deal می توان به ایجاد فضای رقابتی در میان فناوران، معرفی نوآوری های صرفاً دانش بنیان و بومی و همینطور استفاده از داوران خبره هر صنعت برای ارزیابی طرح های فناورانه و راستی آزمایی اشاره كرد.
چهارشنبه ۲۶مهرماه سال جاری با معرفی ایده های نوآورانه و كسب و كارهای فناور، برگزاری پانل های تخصصی و نشست های مذاكره میان صاحبان كسب و كارها و سرمایه گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می گردد.
در نخستین بخش این رویداد، پانل تخصصی تجهیزات پزشكی از ساعت ۹ الی ۱۱ بامداد و پانل تخصصی و فناوریهای پیشرفته نانو و زیست فناوری، از ساعت ۱۴ تا ۱۷ ۲۶مهرماه سال جاری با حمایت پارك فناوری پردیس، مركز فن بازار ملی ایران و شركت توسعه ارتباطات بازار شریف در اتاق بازرگانی تهران برگزار می گردد.
 

1396/07/25
18:07:58
5.0 / 5
6229
تگهای خبر: فناوری , دانش بنیان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است