بخش خصوصی برای ساخت فرودگاه ساحلی در آستارا آماده است

بخش خصوصی برای ساخت فرودگاه ساحلی در آستارا آماده است ثبت آسان: آستارا - فرماندار بندر آستارا از آمادگی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ساخت فرودگاه ساحلی پروازهای تفریحی، در این شهرستان اطلاع داد.


گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری آستارا حاكی می باشد، فرماندار این شهرستان روز چهارشنبه در بازدید میدانی از ساحل آستارا اظهار داشت: سرمایه گذاران بخش خصوصی، طرح خویش را جهت راه اندازی فرودگاه ساحلی پروازهای تفریحی به فرمانداری آستارا عرضه كردند و به جانمایی و دریافت مجوزهای لازم اقدام می گردد.
وی با بیان این كه پروازهای تفریحی نقش مهمی در توسعه گردشگری دارد اضافه كرد: این طرح بعد از موافقت دستگاه های متولی در ابعاد مختلف اجرا خواهد شد.
وی اظهار نمود: توسعه گردشگری و خدمات از راهكارهای آبادانی آستارا است و در این راستا از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های مختلف استقبال می نماییم.
رنجكش كاهش تشریفات اداری و همراهی دستگاه های اجرایی را برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرستان آستارا خواهان شد.
شهرستان آستارا با برخورداری از جاذبه های طبیعی و 18 و نیم كیلومتر نوار ساحلی دریای خزر در غرب استان گیلان، جزو 20 شهر توریست پذیر ایران است.

** طبق گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری آستارا، یونس رنجكش فرماندار این شهرستان روز چهارشنبه در دومین جلسه شورای هماهنگی دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی در فرمانداری اظهار داشت: كاستی های موجود در هدایت دانشجویان از مشكلات عمده نظام آموزشی است و دانشجویان و دانش آموختگان، در صورت آشنایی با ظرفیت های بازار كار فرصت های جدیدی را خلق خواهند كرد.
وی اضافه كرد: از ایده و طرح ابتكاری دانشجویان در عرصه اشتغال حمایت می نماییم تا پیوند مناسبی بین دانشگاه و بازار تولید شود.
وی بیان كرد: یكی از طریق های تولید انگیزه و آشنایی دانشجویان با فضای كسب و كار، برگزاری همایش های علمی و نمایشگاه های فرصت های سرمایه گذاری است.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است و حدود هفت هزار دانشجو در دانشگاه های این شهرستان تحصیل می كنند.
7105 / 7124 /6030


1397/04/27
13:44:42
5.0 / 5
4602
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است