مراكز مخابراتی كردستان به مولد برق اضطراری مجهز هستند

مراكز مخابراتی كردستان به مولد برق اضطراری مجهز هستند ثبت آسان: سنندج - مدیر مخابرات منطقه كردستان اظهار داشت: تمام مراكز و ادارات مخابرات در شهرستان های تابعه این استان دارای مولد برق اضطراری بوده و در مواقع قطعی برق مشكلی در خدمات رسانی به مردم بوجود نمی آید.


آزاد حكمت روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: از آنجایی كه خدمات ارتباطی در زندگی شهروندان بسیار مهم و حیاتی می باشد، ازاین رو تمام مراكز مخابراتی استان را به سیستم مولدهای برق اضطراری مجهز كرده ایم.
وی افزود: مراكز مخابراتی شهرستان های مختلف استان دارای 2 سیستم پشتیبان باتری و ژنراتور هستند و این نشان از آمادگی كامل مخابرات در مواقع قطعی برق است.
مدیر مخابرات منطقه كردستان از برگزاری مانور پدافند غیرعامل در مركز مخابرات سنندج همزمان با سراسر كشور در روز دوشنبه اطلاع داد و اضافه كرد: فردا ساعت 10 به صورت همزمان برق تمام مراكز مخابرات استان قطع و از مولدهای برق اضطراری استفاده می گردد تا سطح آمادگی این مراكز مشخص شود.
حكمت تصریح كرد: شركت مخابرات كردستان در فصول گرم سال و افزایش مصرف برق، هر روز در ساعات اوج مصرف، برق مراكز را قطع كرده و و از مولدهای اضطراری استفاده می نماید تا كمكی برای كاهش بار انرژی در استان باشد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، استان كردستان با یك میلیون و 603 هزار نفر جمعیت، دارای 10 شهرستان، 30 شهر، 31 بخش، 86 دهستان و یك هزار و 676 روستای دارای سكنه است.
در حال حاضر حدود 580 هزار مشترك تلفن ثابت تحت پوشش خدمات شركت مخابرات كردستان بوده و 97درصد جمعیت این استان از خدمات همراه اول بهره مند هستند.
7355/9102


1397/08/13
12:19:05
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: خدمات , شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است