آغاز بررسی كلیات لایحه بودجه سال 1397 در هیأت دولت

آغاز بررسی كلیات لایحه بودجه سال 1397 در هیأت دولت به گزارش ثبت آسان، به نقل از ایرنا هیات وزیران در جلسه امروز یكشنبه خود به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری، بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه درمورد كلیات لایحه بودجه سال 1397 كشور را شروع كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این گزارش وضعیت كلان منابع و مصارف پیش بینی شده و رویكرد لایحه بودجه سال 1397 كل كشور با تاكید بر بودجه ریزی عملیاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه مباحث پیرامون لایحه به جلسات بعدی موكول شد.
*صدور ضمانت نامه برای لازم الاجرا شدن موافقت نامه مالی با اگزیم بانك چین
هیأت وزیران در جهت تجهیز و تدارك منابع مالی خارجی مورد نیاز در چارچوب احكام برنامه‏ های توسعه و قوانین بودجه سنواتی، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از جانب دولت برای لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی مربوط به پروژه برقی كردن راه آهن تهران – مشهد بین بانك صنعت و معدن و اگزیم بانك چین (به صورت وام ترجیحی و وام تجاری)، ضمانتنامه مربوط را صادر كند.
*اعلام نظر دولت در مورد تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس
اعضای دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر در مورد تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خویش را برای پیگیری مبحث تعیین كردند.

 

1396/08/21
23:41:02
5.0 / 5
5002
تگهای خبر: سازمان , دستگاه دولتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است