هوای نامساعد پرواز تهران - خرم آباد را لغو نمود

هوای نامساعد پرواز تهران - خرم آباد را لغو نمود ثبت آسان: خرم آباد - مدیر فرودگاه خرم آباد اظهار داشت: پرواز روز یكشنبه تهران به مقصد خرم آباد به علت شرایط نامساعد جوی و بدی آب و هوا لغو شد.


غلامرضا بنی صدر در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: پرواز متعلق به شركت هواپیمایی ماهان قرار بود ساعت 15 از فرودگاه مهرآباد صورت گیرد اما باوجود تاخیر صورت گرفته، همچنان شرایط ناپایدار جوی مانع از برقراری پرواز شد.
وی تصریح كرد: روز گذشته هم پرواز شركت هواپیمایی ایران ایر موفق به فرود در خرم آباد نشد و شرایط نامساعد جوی این سورتی پراز را مجبور به بازگشت به مهرآباد كرد.
بنی صدر اظهار داشت: پرواز ساعت 10 و 35 دقیقه بامداد روز گذشته شركت هواپیمایی ایران ایر به مقصد خرم آباد به جهت نامناسب هوا و نبود دید خلبان به مقصد نرسید و هواپیما ناگزیر به تهران بازگشت.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، پرواز روز(جمعه) شركت هواپیمایی ماهان هم در راه تهران - خرم آباد به دلیل بدی آب و هوا لغو شده بود.
شركت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر روزانه در طول هفته بیشتر از 16 سورتی پرواز رفت و برگشت در راه خرم آباد - تهران انجام می دهند.
خرم آباد مركز استان لرستان در فاصله حدود 500 كیلومتری جنوب باختری پایتخت قرار دارد.
7269/6060


1397/09/04
17:21:57
5.0 / 5
4762
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است