زمین های بازی كودكان در بوستان های نیشابور استاندارد نیست

زمین های بازی كودكان در بوستان های نیشابور استاندارد نیست ثبت آسان: مشهد- رئیس اداره استاندارد نیشابور اظهار داشت: 40 زمین بازی كودكان در بوستان های این شهرستان وجود دارد كه هیچیك استانداردهای لازم را ندارد.


حسین بیدكی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: هشت مجموعه شهربازی و پنج مجموعه پارك بادی فعال در شهرستان نیشابور دارای مجوز استاندارد هستند.
وی با اشاره به صدور 32 پروانه استاندارد تولیدی از ابتدای امسال تصریح كرد: 250 واحد صنعتی در نیشابور زیر پوشش اداره استاندارد هستند و 320 پروانه استاندارد الزامی و 20 پروانه استاندارد تشویقی برای صنایع در این شهرستان صادر گردیده است.
وی اظهار داشت: به صورت میانگین سالیانه 140 مجوز استاندارد آسانسور در نیشابور صادر می گردد و از ابتدای امسال 12پرونده حقوقی برای واحدهای صنعتی و خدماتی به خاطر جعل علامت استاندارد و تولید بدون مجوز تشكیل شده است.
بیدكی اضافه كرد: در این مدت طی بازرسی های دوره ای اداره استاندارد هشت فقره توقیف كالا انجام شده كه از این تعداد چهار مورد شامل ضدیخ، فیلتر هوا، سیم و كابل برق و محصولات لبنی امحا گردیده و 10 پروانه استاندارد هم به علت عدم استمرار كیفیت ابطال شده است.
وی تصریح كرد: بیشتر از 90 درصد فرایند بازرسی های اداره استاندارد نیشابور برون سپاری شده و توسط بخش خصوصی با همكاری 18 آزمایشگاه انجام می گردد.
وی اظهار داشت: از ابتدای امسال بیشتر از 400 فقره بازرسی از واحدهای مختلف انجام شده و طرح طاها برای نظارت بر كیفیت اجناس موجود در بازار توسط اداره استاندارد اجرا می گردد.
رئیس اداره استاندارد نیشابور اضافه كرد: بازرسی های دوره ای هر سال از 75 باسكول، هشت جایگاه سی.ان.جی و 25 جایگاه بنزین با 218 نازل در نیشابور انجام می گردد.
وی تصریح كرد: طی 2 سال قبل با كمك فضای مجازی خیلی از محصولات غیر استاندارد موجود در بازار شناسایی و به مردم معرفی شده كه فرصت خوبی برای افزایش سطح آگاهی مردم بوده است.
شهرستان 450 هزار نفری نیشابور در 127 كیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
9869 / 6053


1397/09/06
19:05:41
5.0 / 5
4701
تگهای خبر: اداره , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است