فرماندار كرمانشاه:

54 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی كرمانشاه پرداخت گردید

54 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی كرمانشاه پرداخت گردید ثبت آسان: فرماندار كرمانشاه اظهار داشت: در حوزه جهاد كشاورزی شهرستان به میزان 54 میلیارد تومان اشتغال در زمینه اجرای طرح های محصولات گلخانه ای، پرورش دام، گاو شیری، گوساله، پرواری، میش داشتی و سایر زیربخش های كشاورزی هزینه شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، فضل اله رنجبر روز پنجشنبه در بازدید از طرح های گلخانه ای بخش های كوزران و ماهیدشت كه با همراهی رییس جهاد كشاورزی شهرستان به منظور بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و بررسی طرح مكانیزاسیون انجام شد، اضافه كرد: طرح های كشاورزی روستایی زمینه اشتغال بالغ بر 900 نفر را فراهم نموده است.
وی افزود: پرونده 160 هكتار گلخانه باز تكمیل شده كه موافقت اصولی صادر شده و از این میزان پروانه تاسیس 114 هكتار برای گلخانه صادر شده كه ساخت 4.5 هكتار گلخانه در دست اجرا قرار دارد.
وی افزود: متقاضیان راه اندازی گلخانه از تسهیلاتی از محل اشتغال روستایی با نرخ 6 درصد بهره مند می شوند.
در ادامه رییس مركز جهاد كشاورزی كوزران به نمایش گزارشی از روند كارها، موانع و مشكلات پرداخت.
نظری تصریح كرد: پرونده متقاضیانی كه به بانك كشاورزی معرفی شده اند به علت اینكه بانك اعلام نموده دستوری در زمینه مناطق زلزله زده كوزران و ماهیدشت از طرف مدیران مركزی به ما ابلاغ نشده با موانع كاری مواجهند كه مقرر شد در روز یكشنبه طی جلسه ای كه با حضور مدیر اعتبارات بانك كشاورزی و مدیران جهاد كشاورزی در محل بانك و فرمانداری تشكیل میگردد این موانع مرتفع شود.
بخش كوزران دارای 45 هزار هكتار اراضی كشاورزی است كه 35 هزار هكتار آن دیم و مابقی آبی است.
همچنین سه میلیارد تومان امسال برای خرید ماشین آلات كشاورزی و ادوات به كشاورزان منطقه كوزران تسهیلات با نرخ 12 و نیم درصد پرداخت شده است.
7460/8066


1397/09/08
15:52:53
5.0 / 5
4810
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است